mercoledì 20 dicembre 2023

Horoskopi i se e mërkurë 20 Dhjetor 2023

Horoskopi i se 20/12/2023

Dashi

Dita nis pak çuditërisht. Ekziston një mundësi e re, por mund të shkarkoni edhe diçka që nuk eshtë e mirë, ngritja e humorit eshtë e rëndësishme.

Demi

Nuk eshtë e lehtë në këtë periudhë të përjetosh dashurinë pa disa komplikime. Në nivel ekonomik dhe familjar ka shumë përgjegjësi dhe çdo vendim eshtë i padëshirueshëm...

Binjaket

Shumë tension mbi mua. Ju keni disa vështirësi të përshtateni në punë.

Gaforrja

Ka diçka më shumë se në muajt e kaluar. Përmirësoni marrëdhëniet profesionale dhe çështjet e zemrës; të gjitha projektet tuaja mund të fillojnë të realizohen. Këtë mbrëmje përpiquni të shmangni polemika të panevojshme.

Luani

Përtacia e tepërt nuk mund të shpjegohet me lodhjen e akumuluar, eshtë thjesht një justifikim për të mos u përfshirë. Dashuroni me më shumë probleme sesa zgjidhje: do të jetë mirë të mendoni për një kohë të gjatë.

Virgjeresha

Mendja juaj nuk ndalet kurrë dhe pikërisht kjo eshtë arsyeja që edhe nga pikëpamja fizike ndjeni agjitacion të thellë. Nëse një njeri eshtë larguar, vazhdo.

Peshorja

Nëse ka pasur keqkuptime të forta, këtë mbrëmje mund të kompensojmë kohën e humbur. Për punë, mos e fashoni kokën para se të bini, ka gjasa që për momentin nuk ka siguri.

Akrepi

Ditë shumë e rëndësishme për kontaktet e biznesit. Nëse jeni vetëm... një takim shumë i veçantë, i papritur!

Shigjetari

Disa vështirësi komunikimi janë të mundshme. Vendimet për një shitje ose blerje, gjatë kësaj periudhe mund tju duhet të zgjidhni disa punë të papërfunduara.

Bricjapi

Periudha që kërkon praninë në punë, disa anëtarë nuk kanë të drejtë, ndryshime në detyra apo role priten brenda tre muajsh. Duhet të synoni të gjeni përsëri qetësinë!

Ujori

Tani situata e punës ka më shumë rëndësi se çdo gjë tjetër, ose studio nëse je shumë i ri. Në këtë periudhë dikush eshtë i dashuruar, por ka të bëjë me një njeri të paqartë, kjo gjë agjiton shpirtin, por rrit dëshirën.

Peshqit

Dite interesante. Eshtë mirë në kontekstin e punës.

Nessun commento:

Posta un commento