sabato 4 novembre 2023

Horoskopi i se e shtunë 4 Nëntor 2023

Horoskopi i se 04/11/2023

Dashi

Çifte që kanë përjetuar një krizë mund të jenë ende në dyshim se çfarë duhet të bëjnë. Marrëdhëniet midis prindërve dhe fëmijëve kërkojnë shumë durim!

Demi

Një ditë e qetë, por nuk jeni faji juaj. Nëse së fundi i keni dhënë fund një lidhjeje, përpara se të jetoni një tjetër, përpiquni të kuptoni se çfarë dëshironi në të vërtetë...

Binjaket

Sot nuk mungon gëzimi dhe aftësitë e mira të veprimit. Edhe ata që kanë jetuar një ndarje, tani kthehen te këshillat më të buta.

Gaforrja

Duket se në një mjedis të caktuar nuk jeni më mirë. Në dashuri jeni shumë të shqetësuar me rrezikun që ngjarjet të përshpejtohen. Ruani diçka.

Luani

Sot do të gjeni shumë energji. Pasdite ai përpiqet të rikuperojë optimizmin e tij. Takime speciale.

Virgjeresha

Keni bezdi që mund të tejkalohen lehtë. Ndonjëherë nuk ndiheni të kuptuar plotësisht.

Peshorja

Nuk eshtë një kohë shumë e lehtë në përgjithësi, dhe edhe mund të jeni të egër nëse dikush nuk ju dëgjon. Bëni kujdes kur lëvizni, diçka shkon vonë në pjesën e dytë të ditës.

Akrepi

Kur ju pëlqen dikush në fillim ju pëlqen ta provokoni atë, për të parë se deri në çfarë mase ai ju dëgjon. Ndoshta eshtë thjesht lodhje e prapambetur. Konfliktet në shtëpi mund të përshkallëzohen.

Shigjetari

Eshtë e mundur të planifikoni ngjarje të reja në jetën tuaj, por edhe të mendoni për ndryshime, transferime; Nuk do të dëmtonte ta shkëputje për një kohë. Familja ka më shumë nevoja, shmangni grindjet me një të afërm.

Bricjapi

Periudha e investimit. Nëse keni mundësi të keni një takim, kjo eshtë dita e duhur për ta organizuar.

Ujori

Eshtë një ditë e mirë, nëse ka pasur një ndarje në dashuri eshtë e drejtë të mendoni për diçka të re. Ndiheni si një forcë e madhe që hyn në jetën tuaj.

Peshqit

Mund të ketë ndonjë konflikt të vogël gjatë ditës. Një kërkesë e re mund të vijë nga familja. Dashuria sjell mendime të dyta.

Nessun commento:

Posta un commento