sabato 18 novembre 2023

Horoskopi i se e shtunë 18 Nëntor 2023

Horoskopi i se 18/11/2023

Dashi

Ata që kanë qenë vetëm ose të izoluar për një kohë të gjatë, shohin përsëri miqtë e tyre dhe janë shumë më mirë. Në dashuri jeni të favorizuar: dilni përpara nëse ju pëlqen një njeri dhe jini më aktiv.

Demi

Disa lajme janë të mundshme. Dita e revolucioneve të vogla!

Binjaket

Problemet e muajve të fundit nuk janë të lehta për tu kapërcyer, në dashuri dikush eshtë tërhequr shumë. Mundohuni të mos kapeni nga ankthi i panevojshëm. Diskutimet në shtëpi.

Gaforrja

Ekzagjerimet nuk shpërblehen, kujdes me paratë. Sot mund të ndiheni sikur e keni izoluar paksa shumë veten nga bota.

Luani

Pas një periudhe tensioni për disa, vjen një ditë më e mirë. Dëshira për të ndryshuar diçka në jetën tuaj. Emocionet që kanë rëndësi.

Virgjeresha

Me durim mund të arrini atë që dëshironi, por këto ditë ju ndjeni nevojën për tu zemëruar me dikë, mendoni se ata kanë qenë mosmirënjohës ose se nuk po ju ndihmojnë sa duhet.

Peshorja

Familja dhe fëmijët mund të kërkojnë para, në kohë të caktuara mbështetja e partnerit mungon dhe ju ndiheni të vetmuar që duhet të bëni gjithçka. Tani na duhet koha e duhur për të rikuperuar besimin në të ardhmen. Dhe ata që e duan njëri tjetrin duhet të gjejnë më shumë kohë për partnerin e tyre.

Akrepi

Ju mund të plotësoni një dëshirë, të ndryshoni jetën tuaj, të udhëtoni, çfarëdo që dëshironi. Mundësia që ju keni pritur për të ndryshuar jetën tuaj mund të vijë.

Shigjetari

Ditë e mirë, nëse thjesht i jeni përkushtuar disa njohjeve të reja të këndshme, takimeve të këndshme. Lajm i mirë nga një i afërm i largët ...

Bricjapi

Dituria bëhet e rëndësishme, miqësitë dhe situatat që lindin tani vlen shumë. Vazhdimisht ju thonë mos e bëni këtë ose mos e bëni atë ... Nëse dëshironi, mendoni më shumë.

Ujori

Një përgjigje nuk arrin, problemi nuk eshtë pritja por frika për tu marrë me njerëz jo të besueshëm. Dashuria e irrituar sepse nuk e duron dot xhelozinë apo sëmundshmërinë.

Peshqit

Mundohuni të planifikoni aktivitetin tuaj në mënyrë që të shmangni pengesat ose ngjarjet e papritura. Kush ka fëmijë duhet të përpiqet të afrohet me ta ...

Nessun commento:

Posta un commento