mercoledì 22 novembre 2023

Horoskopi i se e mërkurë 22 Nëntor 2023

Horoskopi i se 22/11/2023

Dashi

Energjia e mirë kthehet. Tani mund të largoni ata që nuk janë në anën tuaj, ata që ende përpiqen të bllokojnë çdo iniciativë tuajën.

Demi

Për ata që kanë biznesin e tyre vjen një mundësi e mirë për të ringjallur, në dashuri vendimi i fundit varet nga ju. Ditë e mrekullueshme në përgjithësi!

Binjaket

Takimet e periudhës janë të rëndësishme; Punonjësit e vetëpunësuar mund të fitojnë pak më shumë, suksese që vijnë. Kontaktet e preferuara dhe udhëtimi në qytete të tjera. Me disa të afërm duhet të zgjidhni disa çështje familjare.

Gaforrja

Më shumë stabilitet. Për dashuri ditë më të mira. Pak qetësi e shëndetshme.

Luani

Mos u shqetëso për të fshehur gjërat për veten tënde. Disa marrëveshje mund të jenë shumë të rëndësishme për tu menaxhuar, pesha juaj në punë rritet. Rimëkëmbja në dashuri.

Virgjeresha

Nëse një çështje ligjore ju shqetëson prej disa kohësh dhe së shpejti do tju bëhet një propozim i rëndësishëm dhe vendimtar, eshtë mirë të pranoni një kompromis. Puna rifillon, por mos u hutoni shumë. Problemi eshtë se jeni nën presion, nën stres.

Peshorja

Rritja e dëshirës për hapësira të reja për të realizuar veten. Jini më diplomatik, veçanërisht ndaj partnerit që preket shume!

Akrepi

Ka shumë lodhje, nervozizëm, do të ishte koha për të bërë një pushim të shkurtër. Dëshironi një dashuri të re, apo nëse jeni në çift, do ta keni të vështirë të mbani një dëshirë të caktuar për tu shkëputur nga modelet e zakonshme.

Shigjetari

Ndonjëherë ju pëlqen të merrni rreziqe si kjo, të provoni veten. Ju mund të ndiheni të përbuzur ose pak të konsideruar nga një grup pune, nga një shef: polemika.

Bricjapi

Nëse jeni duke kërkuar për dashuri të madhe, shanset janë që të keni pak hezitim për të lënë të shkojë. Gjatë kësaj periudhe, bëni kujdes që të mos lodheni megjithatë nga situatat që sjellin tension në jetën tuaj.

Ujori

Ndiheni plot energji. Për çështjet e biznesit nuk duhet të ndaleni, duke fituar ide.

Peshqit

Një zhgënjim i vogël ka të bëjë me një takim. Këshilla nuk eshtë të bëni zgjedhje të nxituara. Sot ai eshtë i vëmendshëm në fushën e punës dhe disa mendime kanë të bëjnë me familjen ...

Nessun commento:

Posta un commento