mercoledì 15 novembre 2023

Horoskopi i se e mërkurë 15 Nëntor 2023

Horoskopi i se 15/11/2023

Dashi

Situata në shërim të qartë, por në këtë moment do të dëshironi të delegoni diçka, u lodheni të bëni gjithçka vetëm. Do të jeni më të pasionuar, gati për të dashuruar.

Demi

Nuk ka siguri, ka edhe një mosmarrëveshje për tu zgjidhur për shkak të një çështjeje juridike të pazgjidhur financiare. Tani për tani duhet të keni kujdes nga polemikat. Edhe në dashuri ju gjej disi i shpërqendruar, por pse mendoni për ndonjë gjë tjetër!

Binjaket

Falë një rasti të veçantë do të takoni njerëz të rinj. Shumë varet nga vullneti juaj, optimizmi juaj, por ... mundësitë po vijnë!

Gaforrja

Në dashuri ka disa probleme të vogla, por më mirë mos u thelloni shumë në çështjet. Në këtë moment eshtë e mundur të gjindet koha e humbur.

Luani

Zgjidhjet e mundshme në punë. Eshtë më e lehtë të përballosh problemet me qetësi, në dashuri kërkon durim, por mbi të gjitha më shumë disponueshmëri, prisni shumë nga vetja dhe nga të tjerët.

Virgjeresha

Një projekt magjeps nga njëra anë dhe shqetëson nga ana tjetër; Këto janë ditë me një shtysë të madhe në të cilat rrezikoni të thoni gjëra që nuk i doni, kini kujdes veçanërisht në dashuri dhe punë.

Peshorja

Mundësitë që paraqiten në këtë periudhë janë të rëndësishme, mundësitë edhe në punë. Ju do të ndihmoheni me ndryshimet.

Akrepi

Kini kujdes sepse kontakti në këto ditë mund të sjellë avantazhe; ata që duhet të bëjnë një provim ose të presin lajme të mira do të kenë diçka shtesë. Në dashuri mund të përjetoni momente pasionante, zgjohet erotizmi. Takime të reja të mundshme pas një faze mbyllëse.

Shigjetari

Po kaloni një fazë rinovimi. Situata personale duket e gjallë dhe tërheqëse, prandaj do të rritet edhe dëshira për të bërë plane të reja dhe për të dashuruar.

Bricjapi

Ata që punojnë si punonjës nuk duhet të shqetësohen shumë. Në dashuri do mund të jepni përgjigjet e duhura. Nëse keni kontakte me klientët, njerëz që mund tju bëjnë nervoz, përpiquni të jeni të kujdesshëm sot.

Ujori

Konfliktet në punë zbuten, por në jetën bashkëshortore dhe në dashuri duhet të jeni pak më bashkëpunëtorë dhe më tolerantë. Herë pas here dëshironi të arratiseni shumë larg, nuk do të ishte keq të planifikoni një festë sa më shpejt të jetë e mundur.

Peshqit

Ju keni shumë përgjegjësi dhe kjo mund të krijojë siklet dhe ankth, por ju vazhdoni gjithsesi sepse jeni një njeri i fortë. Ju duhet të shikoni jetën tuaj, ka shumë rrëmujë përreth. Merrni ndihmë për zgjidhjen e një problemi që eshtë afër zemrës tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento