lunedì 20 novembre 2023

Horoskopi i se e hënë 20 Nëntor 2023

Horoskopi i se 20/11/2023

Dashi

Në kuadër të punës disa polemika, diskutime. Në dashuri kush nuk eshtë me ty eshtë kundër teje, polemikë me një ish.

Demi

Në përgjithësi një ditë e rëndësishme, ju paralajmëroj se mund të debatoni për shkak të ndërrimeve, ose për shkak të përgjegjësive të reja që mund të bien mbi ju!

Binjaket

Kishte një krizë që përfshinte jo vetëm zgjedhjet tuaja, por edhe ato të dikujt që ishte ose eshtë ende me ju. Kujdes nëse jeni të pavendosur mes dy historive...

Gaforrja

Ata që kanë biznesin e tyre nuk mund të ndalen për asnjë moment dhe pikërisht për këtë arsye janë të lodhur dhe të rraskapitur, sot eshtë më mirë të përpiqen të kufizojnë stresin.

Luani

Ndiheni të lodhur gjatë kësaj dite, mund të merrni njohje në punë, megjithatë mendoni se paguheni pak për atë që bëni ose shpenzimet janë të tepërta.

Virgjeresha

Do të kontaktoheni nga njerëz të veçantë dhe do të merrni lajme të rëndësishme. Dashuria mund të kënaqë shpirtrat më të trazuar.

Peshorja

Nëse duhet të flisni për diçka që ju intereson eshtë mirë të flisni me kujdes. Eshtë e lehtë të ndihesh i lodhur, shpërqendrimet duhen shmangur...

Akrepi

Jeni nervoz, të kapur nga shumë gjëra të ndryshme, në një situatë të pakëndshme që ndikon edhe në trupin tuaj, shëroheni shpejt, por kujdesuni për dietën tuaj.

Shigjetari

Ka disa mundësi të mira. Mendoni pozitivisht për të ardhmen.

Bricjapi

Nëse nuk do të kishte disa shqetësime të vogla fizike, mund të themi se kjo eshtë dita e duhur për të folur për dashurinë apo punën. Në nivelin psikologjik do të ishte mirë të besoni më shumë në aftësitë tuaja.

Ujori

Shmangni diskutimet dhe polemikat me kolegët dhe bashkëpunëtorët. Jeni shumë të shqetësuar, mbrëmja do të shërbejë për të sqaruar shumë gjëra... Kujdes me Peshqit dhe Bricjapin.

Peshqit

Kjo nuk eshtë periudha e duhur për të bërë zgjedhje të rëndësishme dhe vendimtare. Konsistenca në ide eshtë një cilësi, por në dashurinë tuaj ju jeni subjekt i mendimeve të dyta për disa kohë.

Nessun commento:

Posta un commento