lunedì 13 novembre 2023

Horoskopi i se e hënë 13 Nëntor 2023

Horoskopi i se 13/11/2023

Dashi

Ështjet ligjore që duhet të zgjidhen, mund të kenë të bëjnë me qira, disa shpenzime të llogaritura muajt e fundit. Në dashuri mos e merrni si të mirëqenë atë që mendoni, kontrolloni!

Demi

Ka disa konflikte të vogla. Në dashuri fluturojnë akuza të të gjitha llojeve, për shembull njëri nga të dy mund ti ketë dhënë më shumë hapësirë ​​punës duke lënë jashtë partnerin: do të jetë më mirë të shmangni debatet.

Binjaket

Mos nënvlerësoni miqësitë që mund të bëhen shpejt dashuri të mëdha, ka nga ata që kanë bërë ose do të bëjnë një hap të rëndësishëm në çift. Një transferim eshtë i mundur, ju jeni një nga shenjat kryesore të ditës së sotme.

Gaforrja

Ju keni fjetur keq mbrëmë. Kohët e fundit ka pasur një shpërqendrim ose thjesht një distancë që tani duhet të plotësohet!

Luani

Pak lodhje fizike. Shqetësime apo debate në shtëpi për paratë.

Virgjeresha

Më duhet tju kërkoj të jeni të kujdesshëm sidomos nëse shihni se në kuadrin e punës ka provokime ose shumë armiq. Tani ju duhet të përpiqeni të gjeni një farë qetesie.

Peshorja

Kufizoni përpjekjet tuaja dhe planifikoni aktivitetin tuaj. Nëse jeni vetëm, duhet të filloni të shikoni përreth, mos vazhdoni marrëdhënie të kota thjesht nga zakoni!

Akrepi

Ditë e rëndësishme, por shumë e lodhshme, ndoshta bëni një punë që nuk ju pëlqen. Ju mendoni se e keni botën kundër saj, por realiteti eshtë se jeni ju që kërkoni arsyetime për shtyrjen ...

Shigjetari

Situata eshtë e nxehtë dhe intriguese, edhe për ata që duan të bëjnë plane afatgjata, do të ketë lajme të mira. Unë rekomandoj që të kërkoni të gjitha çështjet ligjore, edhe nëse ka pasur një të kaluar të vështirë mund të rikuperohet.

Bricjapi

Gjatë kësaj kohe duhet të keni kujdes se si silleni me të tjerët. Nëse punoni me partnerë ose bashkëpunëtorë duhet të vlerësoni situatën.

Ujori

Nëse mendoni se meritoni një promovim apo diçka tjetër, filloni të bëni një kërkesë këto ditë, nuk keni pse të mbydheni. Nëse ndizni polemikat, gaboni, lëreni të shkojë.

Peshqit

Ky moment do të jetë i rëndësishëm për të vlerësuar histori të reja, edhe për tu përfshirë në mjedise të ndryshme se zakonisht. Eshtë e mundur që një mesazh që keni pritur të mbërrijë!

Nessun commento:

Posta un commento