giovedì 9 novembre 2023

Horoskopi i se e enjte 9 Nëntor 2023

Horoskopi i se 09/11/2023

Dashi

Në veprimtari ndryshon vetëm nëse eshtë e nevojshme; takime të rëndësishme në orët e ardhshme, zgjidhje brenda pak javësh. Dashuria në progres, por kujdes me një Bricjap apo një Gaforre, mos prisni të pamundurën.

Demi

Për ata që nuk kanë histori, ekziston vetëm një nxitje: lëreni veten të shihet përreth! Periudhë shumë e rëndësishme, e pasionuar, edhe dikush do të jetë në gjendje të përjetojë dy dashuri në të njëjtën kohë.

Binjaket

Tensionet mund të lindin, veçanërisht nëse keni nevojë të rinovoni një kontratë ose të diskutoni disa ndryshime që ndikojnë në profesion.

Gaforrja

Natyra juaj ju nxit të kujdeseni për ata që kanë nevojë, por tani ndoshta duhet ti kushtoni më shumë kohë vetes! Në dashuri hezitime të kuptueshme.

Luani

Në këto ditë eshtë e rëndësishme të menaxhoni me kujdes marrëdhëniet në çift dhe në çdo rast të gjitha kontratat; në dashuri ka nga ata që do të donin të ndikonin tek ju, por kjo nuk ju pëlqen.

Virgjeresha

Mund të rizgjoni një instinkt, dashuritë e lindura ditët e fundit janë më të mira, ndërsa ka nga ata që i janë rikthyer këshillave më të buta. Në punë do të përfitoni nga intuita juaj. Përmirësoni shëndetin gjatë mbrëmjes.

Peshorja

Duhet të udhëtoni, dhe të rinjtë edhe mund të provojnë një punë jashtë vendit ose në një qytet tjetër. Kjo situatë disi e bezdisshme, të paktën për sot, nuk eshtë për tu derdhur në dashuri. Lodhje fizike.

Akrepi

Mundohuni të merrni më shumë para, kohët e fundit ka dalë shumë. Në dashuri nuk ndiheni sikur keni shumë stimulim, diçka nuk po funksionon ose keni lloje të tjera shqetësimesh këto ditë.

Shigjetari

Kjo ditë eshtë e rëndësishme për punë ose çështje praktike, një situatë mund të zhbllokohet në afat të shkurtër, me shenjën e Binjakëve mund të bëni diçka më shumë. Në dashuri, diçka e re mund të lindë ose të rilindë.

Bricjapi

Kërko zgjidhje në dashuri. Për disa situata eshtë më mirë të vendosni fytyrën më të mirë në një situatë të keqe.

Ujori

Do gjë e lindur në këtë ditë eshtë eksperimentale, në një farë mënyre duhet të përjetohet në fushë. Duhet të bëni mirë llogaritë, dyshime për rinovimin e kontratës...

Peshqit

Në dashuri, nëse dikush nuk ju ka dhënë përgjigjet që prisni, mund të thoni edhe mjaft. Sot ka disa shqetësime, kujdes nga një njeri Ujori.

Nessun commento:

Posta un commento