giovedì 19 ottobre 2023

Horoskopi i se e enjte 19 Tetor 2023

Horoskopi i se 19/10/2023

Dashi

Nuk ka kohë për dashuri, për marrëdhënie, ju dukeni mjaft nervozë, të lodhur. Një ditë në të cilën duhet të përpiqeni të gjeni pak qetësi por nuk eshtë e lehtë, përplasje me mjedisin.

Demi

Ka kaq shumë tensione në punë ose për shkak të çështjeve të pazgjidhura ekonomike, saqë dashuria pushtohet nga mendimet. Mos nxitoni për zgjidhje dhe kërkoni mbështetjen e një miku. Dashuria: më mirë të përballesh me një periudhë reflektimi se çdo gjë tjetër.

Binjaket

Ajo që ka rëndësi eshtë shuma e gjërave që bëni, edhe një punë me kohë të pjesshme, lajmet e minutës së fundit do të sjellin përfundimisht rezultate të mira. Udhëtimi eshtë i mirë edhe sepse ju ndihmon të endeni mendjen, në mbrëmje bëhuni gati për një diskutim dashurie.

Gaforrja

Ditë pozitive, kjo eshtë një kohë e shkëlqyer për të provuar të zgjidhni një problem pune, dashuria bëhet sërish aktive. Komplikimet mund të tejkalohen lehtë në një ditë në kompleksin interesante.

Luani

Eshtë një qiell që favorizon takimet në vendin e punës, por kujdes nga një rënie e lehtë e rezultateve që mund të vijnë gjatë orëve në vijim, mos u dekurajoni.

Virgjeresha

Ditë e bukur edhe pse shumë konfuze. Shërimi së shpejti, edhe nëse keni ndërmend të sqaroni zemrën tuaj, kthehuni përsëri në flakë.

Peshorja

Fituesit janë çifte që bëjnë plane për shtëpinë, që duan të martohen ose që kanë lindur së fundmi një fëmijë ose po planifikojnë një për të ardhmen. Mos i nënvlerësoni mundësitë që shfaqen tani. Tensionet e së kaluarës duken vetëm një kujtim.

Akrepi

Kjo ditë arrin tju japë atë ngarkesë qetësie të nevojshme për të qenë në gjendje të jetoni të gjitha situatat me më shumë vendosmëri dhe ekuilibër.

Shigjetari

Do të keni disa probleme të vogla për të zgjidhur gjatë mëngjesit, pastaj pasdite do të shkojë më mirë. Marrëdhëniet me Akrepin dhe Gaforren vihen në pikëpyetje.

Bricjapi

Suksese në iniciativa të reja edhe në sektorin e dashurisë. Ju mund të presini më shumë nga vetja, kështu që të përpiqet për të detyruar situatën në favorin tuaj.

Ujori

Ju dukeni të pakënaqur me mënyrën se si një kompani po ju trajton ose se si disa gjëra po shkojnë në punë. Kini kujdes të mos nxirrni histori nga e kaluara, një njeri Demi ose Akrepi mund të zemërohet me ju sepse keni qenë shumë të vendosur.

Peshqit

Kjo eshtë një ditë që sjell fat të mirë, qoftë ata të dashuruar, qoftë në biznes. Favorizoni çështjet në lidhje me shitjet ...

Nessun commento:

Posta un commento