sabato 9 settembre 2023

Horoskopi i se e shtunë 9 Shtator 2023

Horoskopi i se 09/09/2023

Dashi

Një ditë pak e nënshtruar. Në dashuri të vëmendshme për disa ish ose njerëz që mund të prisnin shumë ...

Demi

Sot nevojitet një farë kujdes. Ju ndjeni vitalitet të ulët.

Binjaket

Stresi i fortë, ditët e kaluara kanë qenë të mbushura me angazhime por ajo që mbjell tani do të sjellë fryte në të ardhmen. Të luash me ndjenjat eshtë e rrezikshme jo vetëm për ty!

Gaforrja

Tema e largët eshtë e rëndësishme në horoskopin tuaj, favorizohen të gjitha kontaktet me qytetet e tjera. Dashuria në rikuperim edhe nëse ka pasur një ndarje, por ju duhet të jeni ai që duhet të vini re përreth.

Luani

Dita e tirazhit: angazhime dhe ngjarje të papritura, jo gjithçka eshtë e lehtë për tu menaxhuar. Do të përballeni me një projekt sfidues.

Virgjeresha

Situata e vlefshme, ka shumë mundësi për të dalë, kushtuar vëmendje llogarive, çështjeve të pazgjidhura, një kohë e mirë për tu martuar, për të jetuar së bashku ose për të bërë takime të rëndësishme për jetën.

Peshorja

Lajm i mirë në frontin sentimental. Për disa, sot do të ndodhin gjëra që tregojnë se po punojnë drejt diçkaje të rëndësishme.

Akrepi

Eshtë një ditë që mund të lërë diçka për të dëshiruar, por vetëm për shqetësimin e dobët, që ndjeni brenda jush. Ai frekuenton edhe njerezit që ka takuar së fundmi sepse, siç thonë nga ajo që vjen, një mbrëmje e qetë.

Shigjetari

Shpenzime më të larta. Nëse duart tuaja janë të lidhura, do të kërkoni lirinë, mund të tregoheni rebel.

Bricjapi

Do të përshtateni më lehtë në një situatë të re. Dashuria zgjohet, por si? Kujdes nga rrëshqitjet, mos vini në dyshim siguritë.

Ujori

Ditë e trazuar sepse keni shumë gjëra për të bërë. Jeni të dashuruar me një njeri me të cilin kohët e fundit ka pasur shumë diskutime, paqartësi.

Peshqit

Ka ankthe të vazhdueshme. Si çift, diçka nuk eshtë në rregull: provoni të bisedoni me partnerin tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento