mercoledì 13 settembre 2023

Horoskopi i se e mërkurë 13 Shtator 2023

Horoskopi i se 13/09/2023

Dashi

Marrëdhëniet e reja kalojnë një periudhë të çuditshme, mjaft të pasigurt. Mos e teproni me provokimet, ju pëlqejnë por janë të rrezikshme.

Demi

Nëse biznesi juaj ju lejon të fitoni më shumë ose më pak në varësi të asaj se si shkon dita, atëherë prisni disa rezultate të tjera. Midis sot dhe nesër kontaktoni personin që ju pëlqen, mundësi për sukses me koston e heqjes dorë, studioni strategji të reja.

Binjaket

Marrëdhënie më të vështira pune, veçanërisht për ata që tani po lidhin kontrata të reja. Kur jeni viktimë e mërzisë filloni të shikoni përreth jush dhe të kërkoni ndonjë emocion të ri ...

Gaforrja

Vonesat në çdo marrëveshje, një projekt që dukej i rëndësishëm eshtë bërë e vështirë për tu realizuar. Mbrëmje e këndshme për të rinjtë e dashuruar por... ankthi afron.

Luani

Bezdi fizike, kjo eshtë normale sepse po shikoni problemet e lindura në vendin e punës, disa keqkuptime që janë shfaqur kohët e fundit.

Virgjeresha

Fillon nga diku tjetër, në raste të jashtëzakonshme mund të braktisësh atë që po bën dhe të përfshihesh në vende të tjera, sektorë; ju bini në këmbë dhe kjo eshtë gjëja e rëndësishme!

Peshorja

Po shëroheni. Ju jeni shëruar edhe nga pak shqetësime fizike, po fitoni përsëri. Dilni me idetë e mira që keni në mendje. Paqja e bërë në dashuri.

Akrepi

Ndryshimi i detyrave ose roli në muajt e ardhshëm. Kini kujdes nga Binjakët dhe Peshorja. Eshtë e rëndësishme të rizbuloni qetësinë dhe dëshirën për të bërë.

Shigjetari

Shpenzimet për shtëpinë, për një transferim, vonesat dhe për dikë tejkalimin e problemeve. Ju duhet të ndaloni për një moment, sepse ka pagesa urgjente për punë që duhet të hidhen.

Bricjapi

Një situatë e forcës përcaktohet deri në këtë ditë. Dëshira për të ëndërruar, imagjinatë, emocion, këto janë fjalët kyçe të ditës.

Ujori

Ju jeni të zënë dhe të shqetësuar për paratë që nuk vijnë: kujdes në shpenzime. Vëmendje në marrëdhëniet familjare dhe të punës, fërkimet me mjedisin përreth, avari apo vonesa.

Peshqit

Ju mund të keni disa shenja mërzitje nëse keni qenë në një lidhje për një kohë të gjatë. Në çdo rast, duhet të përpiqeni të rikuperoni më shumë qetësi shpirtërore si nga pikëpamja profesionale ashtu edhe nga ajo ekonomike. Kini kujdes nga spekulimet e rrezikshme.

Nessun commento:

Posta un commento