giovedì 7 settembre 2023

Horoskopi i se e enjte 7 Shtator 2023

Horoskopi i se 07/09/2023

Dashi

Stresi eshtë një këshilltar i keq dhe do të jetë mirë të shmangni konfliktet e panevojshme, si në punë ashtu edhe në dashuri. Në këto ditë ka të ngjarë të ketë një vonesë të vogël në trajtimin, veçanërisht nëse prisni një telefonatë, një lajm i rëndësishëm!

Demi

Bëhuni gati për të luftuar sepse edhe nëse idetë tuaja janë të mira dhe keni atë që duhet për të pohuar veten, dikush do të përpiqet të pretendojë se nuk ekzistoni ose të mos i marrë parasysh fjalët tuaja.

Binjaket

Sot eshtë më mirë ti marrim gjërat filozofikisht, përndryshe rrezikojmë ti shtrëngojmë gjërat në mënyrë të panevojshme. Mbrëmje kontroverse me Gaforren ose Bricjapin.

Gaforrja

Shumë përpjekje, por kënaqësi. Bashkëfajësia do të gjendet sërish, dëshira për të bërë plane dhe më në fund një ide e mirë do të jetë e menaxhueshme. Mos i nënvlerësoni miqësitë!

Luani

Kjo ditë fillon në një mënyrë interesante. Marrëdhënie të mira me Ujorin dhe Peshoren.

Virgjeresha

Ju do të jeni aktiv dhe te forte. Perspektiva të reja për punë dhe dashuri nëse jeni beqar.

Peshorja

Do të jeni më energjikë dhe sensualë dhe në çdo rast të gjitha situatat e vogla do tju shohin si fitues. Vështrime të reja dhe burime të reja për të luajtur në anen tuaj.

Akrepi

Ju rikuperoni shumë pasdite, por në mëngjes ju duket i shpërndarë, i lodhur, mbase keni fjetur keq ose dikush u përpoq të ju bëjë nervoz. Dashurisë i mungon komunikimi ...

Shigjetari

Krijoni iniciativa të reja me shumë aftësi dhe optimizëm të ri. Në dashuri eshtë e mundur të bësh veten të dëgjohet.

Bricjapi

Mund të ketë provokime që do të ishte mirë të mos përgjigjeni, disa sulme që duhet të përpiqemi ti shmangim. Dashuri të reja pasionante por të vështira për tu jetuar për shkak të distancës, një rrotë e tretë...

Ujori

Nëse eshtë e mundur të fitoni më shumë ose më pak në varësi të komisioneve ose kontakteve, atëherë do të keni më shumë. Sot kokëfortësia juaj do tju ndihmojë të zgjidhni një situatë të keqe.

Peshqit

Ka shumë arsye për pakënaqësi dhe shqetësim që lidhen me të kaluarën, por tani mund të rikuperoni një atmosferë më të lehtë në dashuri. Konfirmimet po vijnë, duke fituar projekte.

Nessun commento:

Posta un commento