mercoledì 23 agosto 2023

Horoskopi i se e mërkurë 23 Gusht 2023

Horoskopi i se 23/08/2023

Dashi

Marrëdhëniet me punëdhënësit ose situatat e kaluara mbeten konfliktuale. Ju mund të vendosni për një përfundimtar brenda ose jashtë. Mos e prish mbrëmjen tënde nga xhelozia.

Demi

Ditë e menduar për punë, për paratë e nevojshme për të rregulluar çështjet që kanë të bëjnë me shtëpinë, shpenzimet për modernizimin, vëmendjen me këste dhe hipotekat.

Binjaket

Ndihesh shumë më i fortë në këtë ditë të veçantë. Kthesa në dashuri! Tani do të mund të arrini diçka më shumë.

Gaforrja

Fillimi i kësaj dite lë diçka për të dëshiruar. Nga pikëpamja e biznesit kjo varet nga aktiviteti që kryeni, por nëse duhet të merrni oferta ato ndoshta nuk janë te mira.

Luani

Ditë bindëse. Një shërim pritet si në punë ashtu edhe në dashuri.

Virgjeresha

Kthimi i dashurive ose vendimeve familjare. Për ata që punojnë vetë, ekziston një kënaqësi e mundshme.

Peshorja

Trajtoni çështjet private me ndershmëri të madhe për veten dhe të tjerët. Këto ditë dikush shqetësohet pak sepse u duhet të zgjedhin jetën e tyre dhe të kapërcejnë problemet që kanë të bëjnë me punën.

Akrepi

Një ditë e rëndësishme për ndjenjat, ftoj veçanërisht ata që kanë disa kohë vetëm të shikojnë përreth. Disa nga projektet tuaja revolucionare, me ndikim të lartë mund të mërzisin ata që nuk kanë të njëjtën energji si ju.

Shigjetari

Ndiheni më të shqetësuar, nervozë dhe kjo ditë mund të jetë një kohë me tension të madh. Disa projekte nuk janë kuptuar plotësisht nga partneri dhe do të duhet të lëvizni vetë.

Bricjapi

Koha për konfirmim arrin, për emocione të rizbuluara. Nëse jeni duke kërkuar për një biznes të ri ose dëshironi të gjeni një punë më të mirë mund të shikoni përreth.

Ujori

Më mirë të qëndroni jashtë shtëpisë, do të ndjeni një trazirë të caktuar të brendshme që do të shfryhet më mirë jashtë! Përkundrazi, ju mund të debatoni ose të keni probleme dashurie.

Peshqit

I moderuar në fjalë dhe gjeste. Ju mund të rinovoni çështjet praktike dhe të biznesit. Sqaroni marrëdhëniet tuaja romantike.

Nessun commento:

Posta un commento