martedì 29 agosto 2023

Horoskopi i se e martë 29 Gusht 2023

Horoskopi i se 29/08/2023

Dashi

Lehtë të ndihesh i shqetësuar sot, maturi e dyfishtë nëse ka lidhje në krizë, jo gjithçka eshtë e qartë ose duhet të bësh zgjedhje drastike për të ardhmen.

Demi

Sot mund të ndiqni instinktet tuaja. Në dashuri disa pavendime, por të shkurtra...

Binjaket

Shmangni polemikat dhe jeni më të disponueshëm për të tjerët, ju jeni duke pritur për një përgjigje nga një person që ka rëndësi. Eshtë e vështirë tu besosh të tjerëve, veçanërisht nëse je në biznesin tënd dhe duhet të përkufizosh më mirë rolin tënd. Në dashuri disa hutime ...

Gaforrja

Ju duhet ti ndaloni shpenzimet, kohët e fundit paratë mund të kenë dalë për një modernizim, një shpenzim të vogël. Ju mund të bëni një kërkesë për një gjë specifike, por mos prisni një përgjigje të menjëhershme, ju duhet të rregulloni rreth jush.

Luani

Të jetosh një periudhë të vështirë nuk është treguese e një krize, por, një zgjim, të një situate që ekziston.

Virgjeresha

Në marrëdhëniet e gjata, ka ndjenja hakmarrjeje, por edhe në rast mosmarrëveshjesh të forta, ju do të jeni fituesi. Mërzite, mos mbani gjithçka brenda, nëse keni një problem duhet të flisni hapur, përndryshe do të jeni i sëmurë!

Peshorja

Pak keqardhje të cilës nuk di ti japësh një origjinë të vërtetë; ju nuk dini si të jetoni pa dashuri, nëse zemra juaj ka kohë që eshtë vetëm, duhet një rimbushje pasioni.

Akrepi

Shpenzimet në shikim, auditim. Në dashuri ka diçka të paqartë, maturi me shenjën e Binjakëve.

Shigjetari

Nuk eshtë e lehtë të jesh i qetë, nëse nuk ke ndonjë detyrim të veçantë mund të mendosh të fillosh vetë. Ata që nuk marrin asgjë nga puna mund të luajnë shumë në mbrojtje dhe eshtë e drejtë që ju të ktheheni të besoni në aftësitë qe keni.

Bricjapi

Eshtë koha e duhur për të prerë marrëdhëniet e panevojshme. Risi në dashuri, sidomos për ata që janë vetëm prej kohësh dhe nuk mbyllen para ngjarjeve nga frika apo mosbesimi.

Ujori

Gjithmonë eshtë e nevojshme të keni kujdes nga shpenzimet. Në dashuri, nëse jeni vetëm, do të keni shumë mundësi: thjesht duhet të udhëtoni ose të shkoni në vende të reja, eshtë shumë e rëndësishme që ju të kërkoni risi ...

Peshqit

Ndryshimet që ndodhin, veçanërisht, në këtë periudhë disa janë favorizuar nga një krizë intolerance, zgjedhje radikale që mund të kenë sjellë kohët e fundit disa mbyllje.

Nessun commento:

Posta un commento