martedì 1 agosto 2023

Horoskopi i se e martë 1 Gusht 2023

Horoskopi i se 01/08/2023

Dashi

Aktivitetet fizike duhen favorizuar sepse kohët e fundit lodhja ka pushtuar. Polemika të vogla në dashuri.

Demi

Mirë dita sot por ka disa shqetësime. Puna tashmë eshtë përmirësuar për këto ditë, në dashuri kërkon më shumë durim.

Binjaket

Jeta juaj ka qenë plot dyshime për një kohë, ju do të doni të bëni gjithçka dhe nuk keni guximin të bëni asgjë, ju duhet të optimizoni energjitë tuaja. Ata që kanë mbyllur një histori nuk duhet të mendojnë më për të. Ata që jetojnë së bashku ose martohen, e bëjnë këtë pa detyrim, për të jetuar në heshtje.

Gaforrja

Një ditë me frymëzim të madh. Në punë dhe studim do të gjeni mundësitë e duhura!

Luani

Në këtë ditë ka një ngarkesë të madhe të energjisë, ideve dhe lajmeve të mira. Tregimet në krizë gjejnë zgjidhje.

Virgjeresha

Mbani agjitacionin nën kontroll, edhe nëse eshtë e nevojshme duke heshtur. Ju jeni të zënë me çështje praktike, kohët e fundit dikush gjithashtu ka qenë i keq, tension i përllogaritur për shkak të punës.

Peshorja

Edhe nëse ata ju propozuan diçka muajin e kaluar, do të shihni se në këto ditë do të bëhet e vërtetë. Përfitoni nga e sotmja për të ringjallur dashurinë dhe mendoni për të bërë plane afatgjata.

Akrepi

Kohët e fundit angazhimet dhe përgjegjësitë ju kanë sjellë lodhje dhe kjo çon në momente melankolie dhe tensioni. Pak nga gjithçka ka ndodhur në vendin e punës, mos i besoni askujt.

Shigjetari

Ju duhet të zgjidhni disa çështje të rëndësishme që kanë të bëjnë me shtëpinë ose punën tuaj. Unë gjithashtu i bëj thirrje atyre që janë ndalur për një kohë të gjatë të veprojnë ...

Bricjapi

Agjitacion pozitiv dhe rilindje nga një këndvështrim gjithnjë e më i hapur dashurie. Kjo eshtë gjithashtu një periudhë e vlefshme për të ushtruar disa ide të reja, për të provuar të vlerësoni propozime.

Ujori

Dita pengohet, vonesat, dikush edhe mund të vërë në dyshim vlerën tuaj ose aftësitë tuaja; në familje duhet të shmangni konfliktet e vogla.

Peshqit

Ka një njeri që nuk e kupton më, ose për arsye pune apo personale shpesh je larg shtëpisë dhe kjo nuk të ndihmon për të kuptuar çiftin. Dikush kërkon shumë para ose po përpiqet të të vë në siklet.

Nessun commento:

Posta un commento