domenica 13 agosto 2023

Horoskopi i se e diel 13 Gusht 2023

Horoskopi i se 13/08/2023

Dashi

Bashkëfajësi dhe miqësi, këtë do të dëshironi. Kini kujdes nëse rreth jush ka njerëz Bricjap ose Gaforre që mund tju vënë në siklet ose nuk do tju japin sigurinë që dëshironi.

Demi

Mund të telefonojne nje mik. Do të bëni mirë të mos përfitoni shumë nga forca juaj, më mirë të shkoni në shtrat herët.

Binjaket

Lodhje gjatë rrugës. Ju edhe mund të keni dy interesa njëkohësisht!

Gaforrja

Ka pasur shumë probleme për të zgjidhur, por ju mund të ndiheni vetëm për tu përballur me gjithçka, veçanërisht në dashuri ka dallime ose distanca për tu kapërcyer. Me një njeri Luan, besimet bëhen të tepruara.

Luani

Ju ka ndodhur të diskutoni me të gjithë, në dashuri, me miqtë, edhe pse jeni një njeri shumë ndihmues dikush ju ka bërë të humbisni durimin, kushtojini vëmendje fjalëve sonte.

Virgjeresha

Ju i keni vendosur vetes qëllimin për të ndryshuar shumë gjëra dhe jeni nën një stres të konsiderueshëm. Ata që kërkojnë një dashuri të re duhet të jenë gati!

Peshorja

Mundohuni të jeni me disa njerëz të zgjedhur dhe nuk do të pendoheni. Dashuri në pamje ...

Akrepi

Ndiheni më të motivuar dhe gati për të jetuar në paqe mes të tjerëve. Vlen të kënaqesh me disa ngatërresa të tjera dashurie.

Shigjetari

Shqetësuar rrjedhën e çështjeve praktike, por sigurisht jo faji juaj; ju duket se bëni gjithçka vetë, shumë i injorojnë kërkesat tuaja sepse ata përfitojnë nga vullneti juaj i mirë.

Bricjapi

Ata me një histori të mirë mendojnë për të jetuar së bashku ose për tu martuar. Deshirat e tua janë të shumta dhe për realizimin duhet të punosh shumë.

Ujori

Kontrolloni zemërimin tuaj. Ndoshta do të keni një mosmarrëveshje me partnerin për programin e mbrëmjes. Ndonjëherë keni nevojë për një ndryshim, e njëjta jetë e vjetër e lodhur!

Peshqit

Ditë e qetë, e bukur. Sot ka një nxitje të mirë të energjisë.

Nessun commento:

Posta un commento