sabato 1 luglio 2023

Horoskopi i se e shtunë 1 Korrik 2023

Horoskopi i se 01/07/2023

Dashi

Periudha e karakterizuar nga një sensualitet i papërmbajtshëm dhe tek meshkujt nga një dëshirë e përtërirë për të dashuruar. Edhe nëse keni mbyllur së fundmi një program, mund të filloni përsëri.

Demi

Lodhja fizike dhe tensioni nervor janë dominuese në këtë periudhë. Riparimi i përgjithshëm i gjithçkaje.

Binjaket

Situata me interes të madh që ka të bëjë edhe me ndjenjat, miqësitë, kush eshtë vetëm mund të ketë takime të veçanta. Eshtë koha për ndryshime!

Gaforrja

Kini kujdes për ata që përpiqen tju provojnë të gabuar, për ata që duan tju turpërojnë. Për shumë njerëz, ka ardhur koha për të bërë zgjedhje vendimtare, qoftë brenda ose jashtë.

Luani

Ju do të duhet të shtyni një takim; vonesat edhe në kontakte. Sot mund të jeni pak në fund ose të gatshëm të thoni gjëra të pakëndshme.

Virgjeresha

Fshini situatat që nuk ju kënaqin. Mos lini vend për keqkuptime. Ditë diskrete.

Peshorja

Grindje me një njeri të Dashit. Ju jeni të zemëruar, mund të ketë tension me dikë që nuk i besohet ...

Akrepi

Këtë pasdite ka një gjendje konflikti të butë. Në dashuri i cili eshtë i zemëruar me partnerin mund të paraqesë faturën ose përndryshe të kërkojë sqarime.

Shigjetari

Zemrat e vetmuara kanë një shans për të luajtur këto ditë. Interesante këtë herë për të udhëtuar në vende të reja.

Bricjapi

Në dashuri ka pasur disa konflikte dhe pendimi për të kaluarën eshtë gjëja e fundit për të bërë. Ju nuk keni pse të kapni pesimizmin!

Ujori

Yjet rekomandojnë të bëni diçka të re, duke u përpjekur të zgjidhni sa më shpejt problemet me njerëzit përreth jush. Për ata që nuk mbyllen në shtëpi, ndryshime të pashmangshme.

Peshqit

Ju jeni brilant, por kjo nuk mjafton, disa njerëz ziliqarë përpiqen të bllokojnë evolucionin tuaj. Eshtë një horoskop rishikimi për ndjenjat apo jeni i shqetësuar për një të dashur.

Nessun commento:

Posta un commento