lunedì 24 luglio 2023

Horoskopi i se e hënë 24 Korrik 2023

Horoskopi i se 24/07/2023

Dashi

Dita më e mirë, atëherë mos harroni se dashuria duhet të ketë hapësirën e saj, dikush mund tju akuzojë si të paqartë. Nëse mund të parashikoni të gjitha gjërat që dëshironi të bëni sot, nuk përjashtoj që ekziston edhe një propozim i mirë. Ju mund të hapni një mosmarrëveshje ose mosmarrëveshje për paratë.

Demi

Ju nuk ndiheni në formë të përsosur dhe kjo mund të derdhet në punë dhe marrëdhënie në përgjithësi. Duket se këto ditë ju duhet të përballeni me një bezdi të vogël ekonomike, disa borxhe ose pasiguri në lidhje me të kaluarën. Kaloni kohë me miqtë dhe dashurinë gjithashtu.

Binjaket

Mos nënvlerësoni një ofertë të re për punë ose mos kërkoni një rol të ri, përsëri sulmet nuk do të dështojnë. Do të ishte një turp i vërtetë të humbni kohë duke kujtuar dikë që eshtë larguar nga jeta juaj.

Gaforrja

Kjo ditë ju paralajmëron për shpenzimet, ka pasur shumë gjatë javëve të fundit. Fati nuk ju braktis, edhe nëse si zakonisht nuk ndiheni të kënaqur, sidomos për çështjet e punës.

Luani

Qielli eshtë i paqëndrueshëm dhe nëse tashmë ka pasur konflikte në të kaluarën, sot eshtë më mirë të lini ndonjë provokim mbi ju. Mundësi të mëdha përsa i përket njohjeve: takime dhe aventura të reja, i vetmi gabim mund të jetë të kërkosh njerëz për të komanduar!

Virgjeresha

Grindjet në shtëpi dhe në çift. Eshtë e vërtetë që ka pasur momente ndalimi në punë, por tashmë jeni gjithnjë e më të bindur se gjithçka mund të rikuperohet.

Peshorja

Nëse mund tju jap disa këshilla gjatë kësaj kohe, përpiquni të mos ushqeni mosmarrëveshje me njerëzit përreth jush. Të jeni i matur dhe i respektueshëm vlen si për dashurinë ashtu edhe për punën.

Akrepi

Ju keni një kapacitet të madh për veprim: i vetmi problem mund të lindë nëse dikush po përpiqet tju ndalojë. Eshtë e rëndësishme ti jepni hapësirë dashurisë ...

Shigjetari

Do të përfshiheni në një diskutim të pakëndshëm, mënyra e vetme për të shmangur disa probleme eshtë të heshtni. Mos kini frikë të hiqni dorë nga një projekt; jeni testuar, çdo ditë duhet të tregoni cilësitë tuaja. Dashuri e nënvlerësuar.

Bricjapi

Në këtë periudhë ju doni të shihni qartë disa situata që kanë mbetur pezull. Ju nuk e doni ndalur, shmangni marrjen e posteve të gabuara, dhimbjet e shpinës.

Ujori

Sot do të jetë një ditë e shkëlqyer! Mund të ketë momente shqetësimi, por vetëm nëse rri me njerëzit që vetëm mund të thonë jo. Eshtë koha për të filluar një jetë të re e cila ka të bëjë edhe me veprimtarinë profesionale. Dashuria eshtë gjithashtu e mirë.

Peshqit

Ne duhet të kërkojmë mundësi që mund të vijnë nga mjedise të largëta dhe gjithashtu të favorizojmë ata që ushtrojnë një profesion të pavarur. Në dashuri, një distancë për tu rikuperuar.

Nessun commento:

Posta un commento