sabato 17 giugno 2023

Horoskopi i se e shtunë 17 Qershor 2023

Horoskopi i se 17/06/2023

Dashi

Konfuzioni gjithashtu mbretëron suprem sepse ju duhet të bëni shumë gjëra, shumë lëvizje, ndryshime. Ata që janë ndarë duhet të zgjidhin një problem ekonomik ose ligjor.

Demi

Përdorni burimet financiare, personale dhe fizike që keni në dispozicion me mençuri. Dyshime dhe tradhëti, mendime të mundshme.

Binjaket

Sezoni i rinovimit duket se ka filluar, më shumë se gjithçka tjetër në këtë periudhë eshtë e rëndësishme të rivlerësoni dashuritë e vërteta, ka pasur një distancë të caktuar emocionale ose që duhet të plotësohet.

Gaforrja

Eshtë një ditë e rikuperimit të shkëlqyeshëm, por do ta vini re edhe më mirë gjatë javëve të ardhshme. Dëshira për të lëvizur, kontakte të dobishme. Pakënaqësia duhet të mbahet nën kontroll ...

Luani

Nëse ju bëjnë një propozim të këndshëm, nëse ju kërkojnë të dilni, mos thoni jo. Forma fizike duhet të trajtohet në detaje ...

Virgjeresha

Për dashuri, kushdo që nuk eshtë me ty eshtë kundër teje dhe do të duhet të japësh një ultimatum për njerëzit e paqartë. Duhet të jeni të kujdesshëm me çështjet e mbetura ekonomike.

Peshorja

Një situatë e përparësisë së qartë që çifte më të forta mund të bëjnë plane afatgjata. lidhje te reja në miqësi, duke u përmbushur nga një këndvështrim mendor dhe ideal.

Akrepi

Kini kujdes nga marrëdhëniet e gjata që mund të shkaktojnë diskutime të nxehta dhe konflikte për arsye interesi, ndarja e pasurive nuk përjashtohen. Mos bëni hapin më të gjatë të këmba.

Shigjetari

Marrëdhëniet bëhen të rëndësishme, arrin një periudhë lajmesh të shkëlqyera! Shëndeti eshtë i mirë, por eshtë i nevojshëm një kontroll ne dhembe!

Bricjapi

Ka pasur shumë diskutime në javët e fundit, por tani eshtë e mundur të kalojmë tutje. Me një ish mund të ketë probleme me paratë, nëse ka çështje ligjore që mund të fitoni, zgjidhje që vijnë për ju.

Ujori

Ndonjëherë do të ndiheni sikur nuk keni mbështetjen e njerëzve përreth jush. Ju duhet të rimarrni forcën fizike pas një periudhe stresi të rëndë.

Peshqit

Një njeri eshtë larg nga nevojat tuaja. Gjatë kësaj dite do të ndiheni pak të shqetësuar.

Nessun commento:

Posta un commento