lunedì 19 giugno 2023

Horoskopi i se e hënë 19 Qershor 2023

Horoskopi i se 19/06/2023

Dashi

Eshtë një moment i rëndësishëm në jetën tuaj kur vërtet mund të shkundni kaq shumë vështirësi, tensione të lindura në javët e fundit, shërim në jetën e një çifti.

Demi

Në punë dhe studim ka më shumë aftësi për tu përqendruar në mëngjes, por pasdite gjërat nuk shkojnë mirë, thjesht bëni atë që eshtë rreptësisht e nevojshme. Në dashuri ju dukeni pak të pakënaqur, kontakti me njerëzit që lidhen me të kaluarën tuaj bëhet e vështirë për tu menaxhuar. Disa dyshime për ata me fëmijë.

Binjaket

Një përmbytje mundësish hapen para syve tuaj. Ambiciet dhe zgjidhjet e kënaqura në jetën e dashurisë, vetëm sonte ka një rënie fizike, mos merrni ndryshime të temperaturës.

Gaforrja

Ashtë një kohë e mirë për të filluar projekte të reja, aleanca të reja. Fati vjen për një takim të veçantë!

Luani

Në dashuri jeni padyshim më të fortë, takimet e kësaj periudhe lënë gjurmë, shumë gjëra mund të rregullohen. Inkurajoni bashkëpunime me qytete të tjera ...

Virgjeresha

Sektori profesional po kërkon, një lajm i mirë do të arrijë së shpejti, ju duhet të përshtateni me një situatë të re dhe nuk eshtë e lehtë. Sot ndjeni pak agjitacion, ngjarje të lumtura familjare.

Peshorja

Rritja e prestigjit, pengesave në karrierë, duke vlerësuar mirë marrëveshjet e reja. Në dashuri eshtë e mundur të rikuperoni pak zhgënjimin kohët e fundit, tani eshtë më mirë!

Akrepi

Një ditë e rilindjes dhe kjo vlen edhe për punën, për çifte që duan të jenë më shumë së bashku, më shumë planifikim nuk ka pengesa por vetëm stimuj të dobishëm.

Shigjetari

Në dashuri ju mund të zgjidhni problemet, do të duhej më shumë mirëkuptim. Do të keni lajme të mira në punë dhe shërim të mirë psikofizik.

Bricjapi

Horoskopi juaj ju jep forcë dhe bindje. Ditë krijuese për ata që mund dhe duan të kenë një fëmijë, për ata që duan ta rikthejnë punën e tyre në linjë.

Ujori

Shpresoj shumë që të mos hutoheni në dashuri. Për disa kohë ju keni qenë në polemikë me shum, veçanërisht me ata që nuk i pranojnë ndryshimet tuaja. Mundësia e punës ose kontakteve në qytete të tjera.

Peshqit

Nëse keni një tregti favorizoheni. Në dashuri mund të thoni fjalën tuaj, favorizoni takimet.

Nessun commento:

Posta un commento