mercoledì 31 maggio 2023

Horoskopi i se e mërkurë 31 Maj 2023

Horoskopi i se 31/05/2023

Dashi

Ndonjëherë ndiheni të lodhur, edhe nëse jeni shume te forte. Shoqërohu me njerëz aktivë, dinamikë...

Demi

Dita pozitive, shëlbimi dhe dëshira për të dalë në pah. Nëse doni të gjeni dashurinë, së pari bëni të qartë për veten tuaj se çfarë dëshironi në të vërtetë. Ëndrra paraprake, ditë interesante.

Binjaket

Polemika, nëse kishte ndonjë problem në çift, kini kujdes nga vështirësitë e mëtejshme. Realiteti eshtë që ju jeni mjaft i hutuar, keni menduar për disa ditë që nuk jeni në lartësinë e disa gjërave që po bëni ...

Gaforrja

Profesioni eshtë i zënë, situata kthehet në bukuri të qëndrueshme. Ndërsa dashuria, sonte patjetër do të jesh më i fortë.

Luani

Epo puna, merre me punë. Favorizuan takimet e reja, zgjeruan rrethin e të njohurve. Dhe nëse duhet të hiqni një guralecë nga këpucët, kjo eshtë koha e duhur!

Virgjeresha

Tregimet e lindura kohët e fundit janë të rëndësishme. Unë thuajse mund të them që ajo që prekni bëhet ari, instinkt i shpërblyer!

Peshorja

Nëse tashmë keni pasur probleme me prindërit dhe fëmijët, ose në varësi të moshës, me dashurinë tuaj, bëni kujdes, kjo eshtë një ditë tjetër e vështirë, mbani mend se në fund ju keni kontrollin.

Akrepi

Gjatë kësaj kohe ju duhet të përjetoni situata të reja, me gjasë do tju duhet të transferoheni në një qytet ose zyrë tjetër brenda tre muajve. Vëmendja ndaj parave, e vetmja e pasigurt, veçanërisht nëse ka mosmarrëveshje me një institucion.

Shigjetari

Ditë e rëndësishme, por në dashuri nëse diçka nuk shkon, mund të rebeloheni, lodhja të fshihet. Ështjet ligjore duhet të zgjidhen së shpejti. Sfera e financave eshtë interesante.

Bricjapi

Këshilla që mund tju jap eshtë të mos mbani gjithçka brenda, sepse rrezikoni të kaloni pragun dhe të zemëroheni shumë. Butësi që i mungon dashurisë: nëse ju pëlqen dikush, dilni përpara me kujdes sepse dita nuk eshtë e duhura për të folur.

Ujori

Ndiheni plot energji por edhe të tensionuar; duhet ta shkarkosh pozitivisht tek të tjerët! Darka të ardhshme, mundësi për të zbuluar ndjenjat tuaja. Fitorja juaj në punë do të vijë shumë shpejt ose gjithsesi do të ketë një rikuperim.

Peshqit

Mos lejoni që trazirat që ndjeni brenda të bëhen arsye për të prishur gjërat, situatat ose punët që keni kultivuar për vite me radhë. Dashuria e nënvlerësuar, ju po e neglizhoni partnerin tuaj. Nëse nuk keni një dashuri, eshtë e vështirë ta gjeni, sepse në këtë periudhë nuk jeni të kënaqur me pak.

Nessun commento:

Posta un commento