mercoledì 10 maggio 2023

Horoskopi i se e mërkurë 10 Maj 2023

Horoskopi i se 10/05/2023

Dashi

Përdoreni këtë ditë për të patur një qetësi të vogël në dashuri nëse keni nevojë për të, përpiquni të jeni të mprehtë, të shmangni çdo lloj fjalie të rrezikshme, jeni intolerant.

Demi

Ditë që fillon me një nervozizëm. Propozime të reja, në punë disa duhet të ndryshojnë me forcë.

Binjaket

Kontrastet me anëtarët e familjes, ndonjëherë edhe me motrat për para ose çështje teknike, ekonomike, realiteti eshtë se tani ju mund të mbështeteni vetëm në veten tuaj, nuk ju pëlqen kjo.

Gaforrja

Përpiquni të mos lodheni shumë dhe merrni kohën tuaj për të shmangur stresin, sonte ka një gjendje të lehtë për tu përballur. Bëni kujdes në marrëdhëniet me një Ujor.

Luani

Gjatë ditës pritet një moment forcë. Dashuri e madhe, mund ti kapërceni debatet familjare. Lajme në rrugë, takime të preferuara.

Virgjeresha

Eshtë koha e duhur për të menduar për një dashuri të re. Ditë ideale për të kërkuar burime të reja të pastra në mjedisin ku jetoni apo punoni, pas kaq shumë përpjekjesh vjen një sukses i merituar!

Peshorja

Kini kujdes të mos e nënvlerësoni rëndësinë e miqësive të vjetra dhe të reja. Ne kemi situata diskrete, ju ftoj të flisni dhe të sqaroni se çfarë nuk eshtë në rregull.

Akrepi

Energji pozitive. Takime interesante për dashuri.

Shigjetari

Mos hargjioni me energjinë tuaj, për fat të mirë ju mund të shijoni një bukuri të shkëlqyeshme. Rinovimi në punë, edhe nëse duhet të paguani një gjobë të vogël ose ishte e nevojshme të mos rinovoni një marrëveshje.

Bricjapi

Një ndryshim që prek kompaninë tuaj, ndoshta një zyrë apo edhe një detyrë, por ju nuk jeni të kënaqur me të. Mos e teproni me polemikat.

Ujori

Nuk eshtë e lehtë të gjesh qetësi sepse këto ditë je shumë i lodhur, shumë gjëra për të bërë. Në dashuri, nëse ka pasur keqkuptime apo bezdi, sot nuk ka nevojë tu riktheheni bisedave të vjetra.

Peshqit

Propozime të mira që vijnë së shpejti. Ju filloni me vendosmëri.

Nessun commento:

Posta un commento