domenica 28 maggio 2023

Horoskopi i se e diel 28 Maj 2023

Horoskopi i se 28/05/2023

Dashi

Yje të favorshëm. Paratë për një projekt vijnë për mrekulli.

Demi

Një qetësi e madhe për zemrën, do të ketë energji të mëdha në dispozicion, ndaj mundohuni të jeni të zënë. Dhe tani ju keni diktuar rregullat e lojës. Eshtë e rëndësishme të forconi një marrëdhënie, diskutim me një Shigjetar.

Binjaket

Shërim i mirë në këtë ditë të veçantë. Takime ose sqarime të reja të preferuara që duhen bërë.

Gaforrja

Zgjidhjet mund të vijnë edhe sot. Në dashuri keni më shumë shanse për sukses: gjithçka varet nga ju!

Luani

Kushdo që ka një proces gjyqësor ose një mosmarrëveshje të hapur do të ketë përgjigje brenda dy javësh. Në dashuri, pak xhelozi nuk dhemb aspak!

Virgjeresha

Sot eshtë e lehtë të ndjesh se dashuria kthehet. Eshtë një ditë e bukur plot ide ...

Peshorja

Më mirë të rrihet hekuri derisa eshtë i nxehet. Dashuri e gjallë: përfshiu nëse dëshiron.

Akrepi

Koha më e mirë për pak nga gjithçka, sot Yjet janë në anën tuaj. Dashuria: ata që kanë jetuar një histori për një kohë të gjatë, mendojnë ta bëjnë atë zyrtar.

Shigjetari

Ju do të duhet të pohoni mënyrën tuaj të menduarit dhe të shikuarit të gjërave. Nëse ka një njeri që të pëlqen sot nuk mund ta kuptosh. Mos gërmoni të kaluarën vetëm nga frika se mos jetoni të ardhmen, ndihmon pak autokritika ...

Bricjapi

Eshtë e mundur që në orët e fundit të kësaj dite të ndjeheni pak të dobët. Bëni kujdes nga kundërpërgjigjet, nuk ia vlen gjithmonë.

Ujori

Një emocion i mirë kthehet. Këtë mbrëmje biseda me një të dashur mund tju japë paqe mendore. Rimëkëmbje e rëndësishme fizike.

Peshqit

Ditë interesante, madje edhe me fat. Emocionet që vijnë.

Nessun commento:

Posta un commento