sabato 29 aprile 2023

Horoskopi i se e shtunë 29 Prill 2023

Horoskopi i se 29/04/2023

Dashi

Dashuritë që kanë lindur kohët e fundit janë premtuese edhe në të ardhmen. Arrin komunikim i bukur.

Demi

Dashuria nuk u përgjigjet nevojave tuaja; sot dukesh pak i bezdisur, duhet të përpiqesh të kapërcesh këtë moment të një ngërçi të lehtë, nuk do të zgjasë shumë. Eshtë e nevojshme që aspekti financiar të jetë nën kontroll.

Binjaket

Dialogu dhe mirëkuptimi janë thelbësore; mos e mbyllni veten në heshtje edhe sepse nuk jeni në gjendje të heshtni pakënaqësinë. Në dashuri, mbrëmja eshtë e mbrojtur dhe zemra juaj eshtë padyshim më e disponueshme sot.

Gaforrja

Dita eshtë e mirë por nuk ndiheni në ambientin e duhur. Do të keni lajme të mira.

Luani

Shumë nga problemet që ju eshtë dashur të kaloni kanë lindur më shumë për faj të tjerëve sesa për qëndrimet tuaja. Ju duhet të sqaroni dashurinë dhe miqësitë. Dhe thjesht dashuria mund të sjellë surpriza të bukura!

Virgjeresha

Nëse keni mbyllur një histori në muajt e fundit, tani do të jetë e vështirë të rikuperohet. Perqendroni nervozizmin që eshtë i lartë këto ditë, diskutime me të afërmit ose njerëzit në shtëpi.

Peshorja

Në dashuri një problem i vogël. Në marrëdhëniet midis prindërve dhe fëmijëve kishte një moment agjitacioni, një problem personal për tu zgjidhur ...

Akrepi

Duhet të jeni pak të kujdesshëm në lidhje me paratë, veçanërisht nëse këto ditë eshtë e nevojshme për të blerë diçka të rëndësishme; mos merrni asgjë si të mirëqenë. Krenaria eshtë një kafshë e shëmtuar, lëre mënjanë.

Shigjetari

Kush ka një histori të mirë e vazhdon; ata që janë në krizë për momentin nuk i zbërthejnë butonat. Sot kujdesuni për gjendjen tuaj fizike: bëjeni zakon.

Bricjapi

Sot jeni të mërzitur, përpiquni të shtyni çdo ditë situata që mund të krijojë shqetësime në jetën tuaj në ditët në vijim. Eshtë e rëndësishme për ata që kanë mbyllur një histori në të kaluarën të kenë guximin të rikthehen në lojë.

Ujori

Nxitimi eshtë këshillë e keqe, ki kujdes nga shpërqendrimet sot sepse ato mund të shkaktojnë shqetësime. Në dashuri nëse keni frikë të ndiheni të nënshtruar, menjëherë sqarohuni me partnerin tuaj ...

Peshqit

Nuk eshtë një ditë e qetë sepse nuk jeni paqësor. Këto ditë ju duhet të bëni zgjedhje që edhe mund të ndryshojnë jetën tuaj, të prishin disa siguri.

Nessun commento:

Posta un commento