sabato 22 aprile 2023

Horoskopi i se e shtunë 22 Prill 2023

Horoskopi i se 22/04/2023

Dashi

Eshtë një ditë kur nervozizmi duhet të mbahet nën kontroll. Mos gërmoni të kaluarën dhe jini më optimistë.

Demi

Do të arrini shumë, jeni më të përqendruar dhe brenda pak javësh mund të bëni një zgjedhje të gjerë. Bëni një vlerësim të situatës në dashuri, mos përjashtoni hyrjen e njerëzve të rinj në jetën tuaj ...

Binjaket

Eshtë një periudhë e trazuar por në të njëjtën kohë edhe premtuese. Nëse jeni vetëm, përpiquni të mos qëndroni atje shumë gjatë sepse dashuria mund të bëhet përsëri protagoniste.

Gaforrja

Ditë e rëndësishme, gjeni energji dhe dëshirë për të bërë. Tipari më emocionues i dashurive që lindin tani eshtë një pagesë e madhe ekstra pasionante!

Luani

Sot do të jeni shumë të lodhur, të mërzitur. Mendoj se shumë Luan do të vënë në provë një marrëdhënie romantike, tani për tani kini durim.

Virgjeresha

Ekziston një rikuperim i madh psikofizik në bazë të një dëshire të re për të dashur. Ndiheni më të fortë dhe gjithashtu mund të ndërmerrni disa nisma të këndshme.

Peshorja

Ata që kanë pritur për një kohë të gjatë për dashuri ose ishin në diskutim tani mund të gjejnë ekuilibrin. Përpjekjet nuk munguan, por tani vijnë kënaqësitë e vërteta. Udhëtime të lodhshme.

Akrepi

Nëse muajt e fundit ka pasur vonesa për shkak të një mosmarrëveshjeje, një çështje ligjore apo një shitje, shumë gjëra do të zhbllokohen në javët në vijim.

Shigjetari

Dita eshtë e mirë, por shqetësimet shtohen dhe kjo mund të krijojë disa blloqe në dashuri. Ndryshimi i ajrit eshtë çlirues për ju!

Bricjapi

Eshtë e kotë të fajësoni të tjerët, jeni ju që bëni një hap përpara dhe dy hapa mbrapa dhe merrni kohë për të deshifruar disponimin tuaj të keq. Nëse ka ndonjë problem në familje, përpiquni ta zgjidhni. Ju ndoshta duhet të ndryshoni një projekt.

Ujori

Beqarët dhe të rinjtë mund të dashurohen me një njeri që kanë takuar së fundmi, qoftë edhe thjesht me zërin e tyre në telefon apo nga mesazhet e tyre.

Peshqit

Çifte që kishin vendosur prej kohësh të martoheshin ose të jetonin së bashku, por që u eshtë dashur të përballen me shumë vonesa, tani janë më në fund të lirë të veprojnë, të planifikojnë për të ardhmen.

Nessun commento:

Posta un commento