venerdì 17 marzo 2023

Horoskopi i se e premte 17 Mars 2023

Horoskopi i se 17/03/2023

Dashi

Në punë do ju duhet të përcaktoni një situatë dhe do të pastroni nervozizmin lidhur me problemet familjare. Ju mund të keni për të zgjidhur një dashuri ose në pritje të financave.

Demi

Ata që kanë filluar kohët e fundit një program ose projekt të ri, gjejnë pengesa për të ecur përpara, por pa faj të tyre, dashuria mund të jetë e ngadaltë. Ju nuk dukeni mire sonte, mos u lodhni.

Binjaket

Eshtë një ditë e rëndësishme për ndjenjat dhe nëse ka dikë që dëshironi të kontaktoni sërish, mos humbisni kohë. Epo sfera profesionale, lajme...

Gaforrja

Situata po rritet pozitivisht. Ditë të rëndësishme për aktivitet, por edhe për dashuri.

Luani

Disa sëmundje fizike, një vizitë për të mos u shtyrë. Në dashuri një konfuzion i vogël

Virgjeresha

Ditë interesante: gjërat mund të shkojnë mirë. Mbështetje për ndjenja të reja, ditë po.

Peshorja

Në punë mund të mos jeni të lumtur, mendoni se meritoni diçka më shumë. Betejat janë mjaft të rënda për tu përballur; po jepni më të mirën tuaj në çdo situatë por në zemrën tuaj dëshironi të ndryshoni gjithçka!

Akrepi

Bëni kujdes në punë sepse këto ditë nuk keni njerëz të besueshëm. Kokëfortësia nuk ndihmon për të kapërcyer një problem, dhe veçanërisht për të bindur njerëzit se ajo që po bëni eshtë e drejtë.

Shigjetari

Gjithçka që diskutoni këto ditë do të ketë zhvillim të vonë, nuk duhet të shqetësoheni nëse ka pengesa në punë, do ti kapërceni ato! Projektet e reja do të përmirësohen.

Bricjapi

Mos u ndikoni nga njerëzit përreth jush, idetë tuaja janë fituese. Takimet dhe lajmet e preferuara që kanë të bëjnë edhe me zemrat e vetmuara.

Ujori

Mbani një qëndrim më pak argumentues ndaj të gjithëve, nuk mund tju duroni asgjë që gjuani. Konkurrencat në fushën e punës, duhet të kaloni një test ose provim së shpejti.

Peshqit

Me shumë mundësi ju duhet të mbyllni disa situata ose ti largoni njerëzit, kjo do tju kushtojë armiqësinë e dikujt, por e tillë eshtë jeta. Mos e izoloni veten, veçanërisht nëse zemra juaj ka qenë vetëm për një kohë të gjatë.

Nessun commento:

Posta un commento