sabato 21 gennaio 2023

Horoskopi i se e shtunë 21 Janar 2023

Horoskopi i se 21/01/2023

Dashi

Eshtë mirë të forconi lidhjet që janë akoma të vlefshme, të bëni premtime me personin e të gjitha kohërave, ti jepni një impuls të ri marrëdhënieve që lindin tani. Eshtë e mundur të merren më pak rrugë dredha dredha ...

Demi

Eshtë një ditë e rikuperimit të shkëlqyeshëm, por do ta vini re edhe më mirë gjatë javëve të ardhshme. Iftet e forta mendojnë për një martesë.

Binjaket

Jeni të ankoruar në njëfarë tensioni: duhet të kontrolloni. Eshtë një moment kur ju doni dashuri por në të njëjtën kohë ju shpëtoni prej saj nga frika, nervozizmi, pakënaqësia.

Gaforrja

Në momentin e fundit, mund të anashkaloni një takim. Shpenzimet në rritje dhe do të ketë një problem të vogël në shtëpi.

Luani

Dita e sotme lejon kënaqësi të madhe. Dashuria për të rinjtë eshtë edhe më bindëse, shumë propozime.

Virgjeresha

Shpenzimet, një avari, një vonesë ose diçka që nuk e kishit planifikuar mund tju zemërojë; një njeri eshtë i interesuar për ju, magjepsja në rritje. Midis sot dhe nesër disa mosmarrëveshje familjare ose personale kthehen në lojë.

Peshorja

Ne duhet të tejkalojmë disa probleme dhe të kuptojmë se eshtë e rëndësishme të rivendosim kontakte të mira me të gjithë. Në dashuri, mos shkel shumë, por vlerëso marrëdhëniet që jeton.

Akrepi

Nëse ka pasur konflikte dashurie, eshtë e mundur që sot të ketë edhe një herë momente tensioni. Ruani qetësinë, duhet të jeni të kujdesshëm sonte.

Shigjetari

Ju e urreni mërzinë, përsëritjen. Marrëdhëniet në krizë duhet të menaxhohen me kujdes.

Bricjapi

Duhet ti planifikosh mirë ngjarjet sepse eshtë e lehtë të humbasësh kohë dhe të zemërohesh që nuk ke bërë gjithçka; ju natyrisht urreni çdo lloj humbjeje, edhe kohën! Në dashuri, dyshimet e vogla mund të mos ju shqetësojnë drejtpërdrejt, por paqartësia mbetet.

Ujori

Tani më shumë se kurrë dëshironi ndryshime rrënjësore. Ata që jetojnë dy histori do të bëjnë një zgjedhje, ata që kanë ndryshuar partnerë mund të mendojnë përsëri.

Peshqit

Jeni gjithmonë në qendër të shumë ndryshimeve; nëse keni prona ka të ngjarë që të duhet të kontaktoni një ekspert për të zgjidhur një problem, dashuria kthehet protagoniste.

Nessun commento:

Posta un commento