martedì 17 gennaio 2023

Horoskopi i se e martë 17 Janar 2023

Horoskopi i se 17/01/2023

Dashi

Jeni beqare? Historitë e reja janë të bukura, por kini kujdes që të mos bëni si zakonisht dhe kjo eshtë për të precipituar ngjarje! Kur historitë bëhen të përsëritura dhe monotone, ju prireni të ndryshoni!

Demi

Eshtë një ditë shumë e ngarkuar dhe ata që kanë një aktivitet në kontakt me publikun do të kuptojnë më shumë, një pasion eshtë rikthyer në modë. Duhet të mbani larg ndërlikimet.

Binjaket

Do të merrni lajme, një kontakt do të rezultojë shumë pozitiv. Blerjet dhe projektet e reja janë të mira për punë.

Gaforrja

Sot ndiheni të fortë, mbetet një farë pasigurie për profesionin apo studimin. Mos refuzoni një dialog të sinqertë me ata që kohët e fundit kanë krijuar shqetësime në zemrën tuaj. Edhe shoku më kokëfortë di të arsyetojë me atë që eshtë në dispozicion.

Luani

Zgjedhjet që bëni në këtë periudhë janë të rëndësishme. Situatë me fat nëse doni të dashuroni, të ndryshoni punë, të udhëtoni.

Virgjeresha

Kjo ditë na fton të jemi të kujdesshëm dhe më të vëmendshëm edhe ndaj gjërave të vogla. Në dashuri, mos bëni përfundime të nxituara. Kujdes i dyfishtë me Luanin dhe Ujorin. Nëse sapo jeni kthyer nga një ndarje, së shpejti do tju presë një surprizë.

Peshorja

Zemra juaj ka nevojë për risi, por nëse prej kohësh jetoni një histori të pakënaqshme, bëni kujdes që të mos krijoni konfuzion duke menduar për dikë tjetër. Çdo ditë kur shkoni në punë ose, në çdo rast, lidheni me të tjerët duke i premtuar vetes që të mos ngrini polemika, por nuk eshtë e lehtë.

Akrepi

Shumë gjëra po ecin në favor dhe brenda disa muajve do të ketë një periudhë pauzë dhe reflektimi. Klima e përgjithshme e periudhës eshtë e mirë dhe në fund fitorja do të jetë e juaja. Sot në punë, përpiquni të përmbaheni sa më shumë që të jetë e mundur.

Shigjetari

Sidomos në ndjenja, dialogu dhe mirëkuptimi janë thelbësore; mos u mbyll në heshtje. Problemi eshtë se mendja juaj eshtë e zënë me punë, me para. Vendimet e ardhshme.

Bricjapi

Mos i shtyni diskutimet për nesër: goditni hekurin ndërsa eshtë i nxehtë. Disa duhet të çlirojnë zemrat e tyre nga një gur.

Ujori

Ju mund të gjeni një ide të mrekullueshme ose të bëni kërkesa që do të pranohen. Ata që kanë qenë një çift për disa kohë kanë në mendje projekte të mëdha, por duhet të kenë pranë një njeri mbështetës.

Peshqit

Epo, por çështjet e biznesit dhe ato ekonomike mund të sjellin njëfarë ankthi. Eshtë e qartë se edhe ju do të duhet të jepni diçka, të kënaqni dëshirën për të përjetuar emocione të reja ...

Nessun commento:

Posta un commento