lunedì 23 gennaio 2023

Horoskopi i se e hënë 23 Janar 2023

Horoskopi i se 23/01/2023

Dashi

Disa fërkime në ambientin e shtëpisë, planifikoni diplomatikisht një diskutim në vendin e punës. Dashuria në progres, por kujdes me një Bricjap apo një Gaforre, mos prisni të pamundurën.

Demi

Diçka nuk shkon me çiftin, veçanërisht nëse njëri nga të dy së fundmi ka pasur një krizë në punë ose ndonjë problem të vogël për të përballuar, shumë kujdes. Kujdes me durimin.

Binjaket

Projekti juaj mund të kushtojë shumë, bëni matematikën e duhur. Në dashuri, mos u jepni rëndësi gjërave të vogla, nëse keni qenë vetëm për një kohë të gjatë duhet të riktheheni në lojë.

Gaforrja

Eshtë një ditë konfuzioni, jo aq për idetë tuaja sa për njerëzit përreth jush. Nëse nuk jeni në një punë me kohë të pjesshme, ose një punë që nuk kërkon shumë përpjekje, kërkoni mundësi të tjera.

Luani

Mos u humbni në një mijë aktivitete dhe mos bëni shumë premtime nëse nuk mund ti mbani ato. Sot mos u lodhe shumë. Një referencë shefi apo pune ka ndryshuar kohët e fundit, punë të reja ose detyra në sy.

Virgjeresha

Ditë e vështirë, qëndroni larg njerëzve që mund tju lodhin ose tju shtojnë ankthet, e kaluara sjell disa probleme. Në punë, nëse je në një rol drejtues, dikush po vë në dyshim atë që bën, ndonjë armik...

Peshorja

Ditë interesante, si gjithë kjo periudhë që ka fuqinë të ringjallë aksionet tuaja. Një transferim eshtë i mundur, ju jeni një nga shenjat kryesore të ditës së sotme.

Akrepi

Kjo ditë ju duket veçanërisht e përqendruar për të kërkuar zgjidhje të reja në lidhje me sferën profesionale. Atmosfera eshtë më e lehtë, nuk duhet të humbisni mundësitë, nëse zemra juaj ka disa kohë vetëm duhet të shikoni përreth.

Shigjetari

Një person që dukej si referencë në jetën tuaj deri para disa muajsh nuk eshtë më aq interesante. Karakteri juaj madhështor dhe bujar eshtë keqkuptuar, sigurisht që nuk jeni një njeri i dobët!

Bricjapi

Mos e shtyni një ndeshje dashurie, por kushtojini vëmendje asaj që thoni. Shtyni largimet, grindjet e mundshme në familje, disa njerëz janë kundër projektit tuaj.

Ujori

Nuk përjashtohet ndonjë pasion i papritur: eshtë një kohë e mirë për të folur, për tu sqaruar dhe mbi të gjitha për të kapërcyer ndonjë keqkuptim të lindur në javët e fundit.

Peshqit

Sot një situatë e mirë në përgjithësi; keqardhje jeni pak nervozë dhe të shqetësuar, qetësohuni! Nëse punoni për një kompani, mund të mendoni të ndryshoni nga fati ose nevoja. Në sferën sentimentale mungon pak bashkëfajësia!

Nessun commento:

Posta un commento