domenica 29 gennaio 2023

Horoskopi i se e diel 29 Janar 2023

Horoskopi i se 29/01/2023

Dashi

Si të shmangni një debat? Thjesht lërini gjërat tju rrëshqasin. Kini kujdes të mos e teproni!

Demi

Vjen një moment ku edhe Demi më tolerant mund të thotë mjaft. Dashuria e pasigurt edhe disa do të thonë mjaft. Programet e reja.

Binjaket

Ka ardhur koha që të kujdesemi pak për më shumë për palestrën tuaj fizike. Ata që janë ndarë kohët e fundit ka të ngjarë të përjetojnë mendime të dyta të vazhdueshme, edhe çifte e forta janë në dyshim.

Gaforrja

Situata e favorshme për jetën sentimentale dhe, në këtë aspekt, lehtëson të rinjtë që luftojnë me dashuritë e para, por edhe të vetmuarit që duan të kënaqen pa shumë përpjekje.

Luani

Vetëm ju që zakonisht u jepni siguri të gjithëve në këtë periudhë, jeni duke kërkuar siguri nga të tjerët. Vëmendje ndaj fjalëve, instinkt për të frenuar.

Virgjeresha

Nuk eshtë rasti të bësh zgjedhje të rëndësishme, të marrësh vendime të nxituara, duhet të përpiqesh të lësh ankthin të kalojë, trupi nuk duhet të lihet pas dore. Zakonisht e mbani agresionin brenda dhe kjo mund të jetë një punë e madhe.

Peshorja

Mos mendoni gjithmonë se si ju gjykojnë të tjerët, ju duhet të bëni gjëra duke menduar pak më shumë për atë që ju pëlqen vërtet. Eshtë e mundur të përballeni me disa probleme komunikimi, veçanërisht nëse keni të bëni me Demin dhe Peshqit.

Akrepi

Duhet të jesh mes të tjerëve për të gjetur vrullin, entuziazmin e nevojshëm. Dikush do të bënte mirë të shikonte përreth, marrëveshje të veçanta me Demin dhe Bricjapin.

Shigjetari

Dëgjoni një njeri që mund tju japë këshilla të rëndësishme, sot përgatituni për disa polemika nëse jeni në lidhje me një njeri të Bricjapit ose një Demi. Shtyjeni çdo takim...

Bricjapi

Nëse do të kishte ndonjëherë ndonjë gabim ekonomik, tani do të ketë një shans të rimëkëmbet edhe të kthehet në lojë. Në dashuri ju mund të fitoni një luftë, por një njeri ka qenë duke mohuar disa nga siguritë tuaja për disa kohë ...

Ujori

Disa siklet të vogël fizik, por të kapërcyer. Unë do tju këshilloja sot të mos vendosni shumë mish në zjarr.

Peshqit

Jeni mjaft të pavendosur në dashuri, por mos hiqni dorë nga një njeri vetëm për arsye të parëndësishme. Kini kujdes të mos prisni shumë nga ata që nuk mund tju japin aq shumë.

Nessun commento:

Posta un commento