sabato 31 dicembre 2022

Horoskopi i se e shtunë 31 Dhjetor 2022

Horoskopi i se 31/12/2022

Dashi

Rivendosjet, takimet, kthehen në vendngjarje. Edhe nëse nuk i zgjidhni të gjitha problemet tuaja, mund të keni pasur tashmë, ose do të merrni, një mundësi për tu vënë re.

Demi

Shmangni konfrontimet, nuk ndiheni në gjendje perfekte. Sot situatat e vjetra të pazgjidhura mund të kthehen në plan të parë.

Binjaket

Në dashuri, çdo qëndrim tepër kaustik e polemizues mund të krijojë disa dallime shumë të rëndësishme sot; shërim në mbrëmje. Disa janë gati të fillojnë një sfidë të re dhe kjo të çon në nervozizëm.

Gaforrja

Kërko zgjidhje në dashuri. Mos u bëni pesimist sepse ju hapen horizonte të reja interesante...

Luani

Do të rifitoni besimin dhe optimizmin. Në dashuri nuk ka pengesa nëse nuk jeni ju që kërkoni njerëz të pamundur. Për fat të mirë, dita sjell këshilla!

Virgjeresha

Më duhet tju paralajmëroj për disa momente hezitimi, edhe disa çaste tensioni të fortë, por eshtë normale duke qenë se në këtë periudhë po revolucionarizoni gjithçka. Flisni me këdo që duhet pa shtyrë asgjë për nesër; natë e shqetësuar.

Peshorja

Një dashuri ia vlen të luftosh, thellë në vetvete eshtë ajo që ke bërë gjithë jetën. Sot takime me fat.

Akrepi

Skenar ditor që ofron një moment rrezatues dhe fatlum që do të përfitoni plotësisht. Diskutimet prindër fëmijë duhet të shmangen; mbrëmja sjell më shumë qetësi.

Shigjetari

Situata ekonomike është në rritje por mos e merrni hapin më të gjatë të këmbën. Preferuan ata që tashmë kanë një dashuri dhe duan të jetojnë së bashku ose të martohen. Ditë e përgjithshme e favorshme.

Bricjapi

Duhet maturi në kontaktet në përgjithësi, ndaj edhe në dashuri këtë mbrëmje mos provokoni diskutime me personin që doni, një ditë në fund të fundit e vlefshme dhe interesante. Shenja pozitive, por organizimi i gjërave nuk eshtë i lehtë.

Ujori

Sot rekomandoj vëmendje maksimale në marrëdhëniet me të tjerët, të gjithë ata që mund të bëjnë një zgjedhje nuk duhet të përmbahen.

Peshqit

Ditë me ulje-ngritje, mjaft të luhatshme. Nëse ka pasur ndonjë problem, duhet të jeni të kujdesshëm në trajtimin e tyre. Periudhë pjellore për çifte që duan të kenë një fëmijë. Lajme për beqarët.

Nessun commento:

Posta un commento