sabato 5 novembre 2022

Horoskopi i se e shtunë 5 Nëntor 2022

Horoskopi i se 05/11/2022

Dashi

Më mirë të mos shtyni takimet. Për shumë njerëz, ka ardhur koha për të bërë zgjedhje vendimtare, qoftë brenda ose jashtë. Ata që jetojnë dy histori rrezikojnë të bien në kontradiktë.

Demi

Mundohuni të jeni më të vëmendshëm ndaj nevojave të njerëzve përreth jush, sepse në këtë periudhë diçka nuk ju kënaq. Bëni kujdes nëse jeni në takim me një njeri Shigjetari. Kini kujdes të mos gërmoni të kaluarën, veçanërisht nëse përfshin kujtime të pakëndshme ...

Binjaket

Jo gjithçka që bëni do të jetë e thjeshtë për tu menaxhuar. Çështjet ligjore ose të parave për çifte që janë ende në këmbë, shmangni më mirë grindjet.

Gaforrja

Ndër ditët më të mira atë të sotmes, takime të favorshme për të ardhmen dhe mos hezitoni të ecni përpara. Dhe për ata që kanë mbyllur një histori, një hapje e re ka të ngjarë.

Luani

Kjo ditë eshtë e përshtatshme për të kuptuar se kush eshtë pranë jush. Në këtë periudhë familja eshtë më e angazhuar, zgjidhen çështjet që lidhen me shtëpinë.

Virgjeresha

Sot duhet të jeni pak të kujdesshëm në lidhje me shpenzimet. Partneri mund tju tregojë se shpesh jeni vërtet mungesa ose shumë agresive, ata duhet të përpiqen tju kuptojnë më shumë.

Peshorja

Shumë Peshore pas një mbylljeje, pas një ndryshimi rrënjësor të jetës, që ka ndodhur në dy muajt e fundit, kuptojnë se kanë nisur një rrugë të re dhe të rëndësishme të një jete intriguese.

Akrepi

Unë do tju këshilloja të merrni zënë në orët e para të cilat janë më të mirat. Së shpejti do të jetë e nevojshme të bëhen zgjedhje të rëndësishme. Polemikë me një Shigjetar.

Shigjetari

Mos e teproni me provokimet, sot gjithçka duket më e komplikuar për tu menaxhuar. Eshtë e mundur që disa mashtrime të vogla konstruktive do të vijnë në veshin tuaj. Në dashuri, edhe marrëdhëniet më të mira preken nga një intolerancë e caktuar.

Bricjapi

Mos kërkoni një përgjigje nga të tjerët, një krahasim i shëndetshëm me veten do të zbulojë shumë gjëra. Do të dëshironi të ndryshoni gjithçka, por tani nuk mund të lëvizni.

Ujori

Pranoni një ftesë dhe zgjeroni rrethin e miqësive. Ju duhet dikush që të organizojë jetën tuaj ...

Peshqit

Jo të gjitha situatat janë të suksesshme sot, padyshim që duhet të keni një moment durimi për të qenë në gjendje ti jepni hapësirë zgjidhjeve që duken të largëta. Kujdes nga prishjet e vogla, shpenzimet e paparashikuara.

Nessun commento:

Posta un commento