martedì 29 novembre 2022

Horoskopi i se e martë 29 Nëntor 2022

Horoskopi i se 29/11/2022

Dashi

Ju jeni shumë të zënë me çështje biznesi ose personale, kështu që dashuria paguan çmimin. Në situata të caktuara eshtë më mirë të ndërmjetësoni. Ia vlen të pranosh një propozim më të ulët më mirë se asgjë.

Demi

Dita mund të vërë përsëri në dyshim idetë tuaja, çdo fjalë do të peshohet për të shmangur ndonjë konflikt në dashuri, vonesa të vogla. Probleme në dialog me të tjerët, ndonjëherë edhe në vendin e punës.

Binjaket

Ata që kanë shtyrë prej kohësh legalizimin e një sindikate ose duan të krijojnë njohje do të kenë një periudhë të veçantë, padyshim pozitive. Perspektiva të reja në punë, por ju duhet të pranoni diçka me kohë të pjesshme ose të eksperimentoni me strategji të reja.

Gaforrja

Situata pozitive: Ju keni aftësinë të vini në lojë emocionet tuaja më të vërteta. Ekziston mundësia që ata që dalin me njerëz të dashurohen papritur, çifte e forta mendojnë për një fëmijë.

Luani

Në përgjithësi, nuk do të doni të bëni shumë. Mos e izoloni veten.

Virgjeresha

Histori të reja pasionante dhe intensive: eshtë një periudhë e rimëkëmbjes së madhe. Ju gjithashtu mund të arrini një marrëveshje të mirë.

Peshorja

Ditë me forcë të madhe dhe konfirmime të reja. Eshtë një kohë e mirë për çifte që duan të bëjnë zgjedhje të rëndësishme.

Akrepi

Nëse keni një biznes të pavarur dhe do të ndryshoni, ndoshta eshtë e përshtatshme të kërkoni mbrojtjen e një personi që ju do për këshilla dhe sugjerime të mençura.

Shigjetari

Mos e lëshoni tensionin nervor në punë. Ju duhet të shikoni për një qoshe të gjithëve, një pauzë për reflektim që ju ndihmon të shihni të ardhmen me më shumë qetësi. Kohët e fundit keni përjetuar shumë tension ...

Bricjapi

Ju shqetësoheni, duke pritur për një lajm pune ose për një polemikë që mund të lindë gjatë këtyre orëve. Humor që varet nga situata personale. Pak e lodhur sonte.

Ujori

Dita e konfirmimit për punën, për çështjet financiare dhe personale duhet të jeni gjithmonë pak të kujdesshëm, përpiquni të zgjidhni një mosmarrëveshje të vogël në shtëpi deri sonte.

Peshqit

Dashuria ofron mundësi që nuk duhen humbur. Një detyrë e rëndësishme mund të vijë në këtë periudhë, bashkëpunime me Virgjëreshën dhe Demin.

Nessun commento:

Posta un commento