mercoledì 5 ottobre 2022

Horoskopi i se e mërkurë 5 Tetor 2022

Horoskopi i se 05/10/2022

Dashi

Kaloni një ditë të mbarë, ju jeni shume të propuzuar ndaj botës. Dhe tani si në dashuri ashtu edhe në fushën e punës ka përparim, por mbi të gjitha mundësitë për tu shfrytëzuar në fluturim.

Demi

Ditë interesante, veçanërisht dashuria mund të përmbushet. Në punë nuk duhet të nënvlerësoni bashkëpunimet e reja.

Binjaket

Vëmendja për punën gjithashtu sepse propozimet që fillojnë në këtë periudhë mund të jenë interesante. Angazhohuni vetëm atje ku jeni vërtet të sigurt se do të keni sukses, lajme pozitive për ndjenjat.

Gaforrja

Nëse eshtë e mundur, përpiquni të lëvizni, lëvizni dhe mos qëndroni të qetë në mendimet tuaja; një njeri mund tju shqetësojë, megjithatë gjithçka eshtë e heshtur në ndryshimet e përparme dhe detyrat e punës.

Luani

Një ditë për punë dhe çështje praktike. Dita që premton të rikuperojë një marrëdhënie dashurie, nëse eshtë e nevojshme.

Virgjeresha

Ju keni një kapacitet të madh për veprim: i vetmi problem mund të lindë nëse ka dikush që përpiqet të frenojë ambiciet tuaja, të vendosë kufij. Një mirëkuptim i mirë në dashuri, por kini kujdes nga paratë.

Peshorja

Eshtë një ditë e rënies së lehtë fizike. Problemi eshtë se gjithçka rëndon mbi supe dhe ka njerëz që shkarkojnë përgjegjësi që nuk ju përkasin juve ...

Akrepi

Çdo ditë ndiheni sikur duhet të shkoni në betejë le të mos harrojmë se dikush ka humbur disa referenca të rëndësishme gjatë muajve të fundit. Nëse takoni një Dem ose një Akrep tjetër, stimujt dyfishojnë, suksesin në marrëdhëniet ndërpersonale. Kënaqësi nga fëmijët ose rregullime të vogla.

Shigjetari

Eshtë e vështirë të biesh dakord për çështjet familjare dhe, në punë, ndonjëherë duket se të gjithë janë kundër teje. Argumenti i parave eshtë thelbësor.

Bricjapi

Një ditë që mund të rikthejë dashurinë. Sot i vëmendshëm ndaj toneve polemike: diskutimet mund të lindin, veçanërisht në pjesën e dytë të ditës.

Ujori

Mëngjesi sjell disa zgjidhje të papritura për problemet e punës. Në dashuri, kush përfshihet tani mund të jetë i suksesshëm.

Peshqit

Ditë më e mirë edhe nëse punoni çdo ditë. Një pasion i madh mund të kthehet në dashuri, takimet janë pozitive.

Nessun commento:

Posta un commento