mercoledì 26 ottobre 2022

Horoskopi i se e mërkurë 26 Tetor 2022

Horoskopi i se 26/10/2022

Dashi

Gjatë muajve të ardhshëm duhet të përpiqeni të gjeni më shumë paqe mendore në punë dhe marrëdhëniet ndërnjerëzore. Keni tendencë të bini në dashuri me njerëz që janë shumë larg, që thonë jo. Por çdo gjë ka një kufi!

Demi

Një ditë e rëndësishme për disa, ndoshta më e mira e kësaj periudhe. Nga pikëpamja juridike dhe e punës, mundësi për të zgjidhur problemet ...

Binjaket

Diskutime dhe tensione, ankthe për çështje që lidhen me të kaluarën: absolutisht duhet të ecni përpara. Në fushën e punës, mbase jeni pak bujar, duhet të bëni më pak dhe të kërkoni më shumë. Sot ju dukeni disi të lodhur dhe nuk mund të bëni gjithçka.

Gaforrja

Mos e nënvlerësoni ndihmën e një personi që mund tju ndihmojë të zgjidhni një problem të vogël. Lajm i mirë rrugës. Çifte që mund dhe duan të kenë një fëmijë janë të mbrojtur.

Luani

Ka nga ata që më në fund arrijnë të kapërcejnë një gjendje të caktuar pakënaqësie; lajme të mira që vijnë. Favorizoni kontaktet me të tjerët dhe dashurinë. Mos u ndjeni fajtor për atë që lini pas, duhet të fokusoheni në mundësi të reja.

Virgjeresha

Ju nuk doni të buzëqeshni domosdoshmërisht, ose të luani lojën e formaliteteve, në dashuri jeni shumë të vendosur. Eshtë e mundshme që ju jeni duke bërë një punë që nuk ju pëlqen ose që keni "armiq" për të luftuar rreth. Stres

Peshorja

Disa probleme shfaqen vetëm në çifte të gjata. Mos dramatizoni një ngjarje të papritur. Përgjegjësitë e reja peshojnë, keni dashur biçikletën ... tani duhet të pedaloni!

Akrepi

Mos u lodh më shumë seç duhet, ka një përgjigje pune që ke pritur për ca kohë. Nëse një histori ka ndaluar, mund të mendoni ta rikuperoni atë ose ti përkushtoheni diçka tjetër me sukses.

Shigjetari

Ditë e çuditshme për dashurinë dhe pasionet. Forma fizike eshtë e nënshtruar dhe ju absolutisht nuk ndiheni sikur grindeni. Ka të ngjarë që do të duhet të bëni disa zgjedhje të rëndësishme brenda pak ditësh ...

Bricjapi

Sharmi është i shkëlqyeshëm, por nuk mjafton për të kapërcyer një shkëmb në dashuri. Sidomos nëse jeni ai, duhet të izoloheni për të reflektuar pak.

Ujori

Ditë bujare dhe, mbi të gjitha, shumë gjëra për tu zgjidhur në nivelin profesional. Ditë interesante dhe e rëndësishme, veçanërisht për sferën sentimentale.

Peshqit

Ka shumë keqkuptime ose, në çdo rast, situata që kanë nevojë për sqarime në punë. Shmangni përballjet e drejtpërdrejta, veçanërisht nëse jeni në takim me dikë të lindur nën shenjën e Binjakëve ose Shigjetarit.

Nessun commento:

Posta un commento