lunedì 3 ottobre 2022

Horoskopi i se e hënë 3 Tetor 2022

Horoskopi i se 03/10/2022

Dashi

Këtë mëngjes do të keni pak dëshirë të bëni. Në familje disa ndërlikime që duhen korrigjuar. Në punë mund të keni diçka për tu ankuar!

Demi

Fat dhe vendosmëri në fushën profesionale, lajme të mira gjatë rrugës edhe nëse disa projekte që keni në mendje do tju duhet kohë për të marrë hovin.

Binjaket

Ju duhet ta përdorni këtë ditë për të dalë përpara në dashuri. Në këtë moment eshtë e mundur të gjindet koha e humbur.

Gaforrja

Ju duhet të shmangni shqetësimin shumë për detajet, një nga fjalitë tuaja mund të keq interpretohet, mos u argumentoni. Komplikimet nuk mungojnë kurrë në punë.

Luani

Duhet të çliroheni nga detyrimet dhe kufizimet që gjithashtu kufizojnë jetën tuaj profesionale. Çifte tashmë të "testuar" mund të mendojnë për të investuar disa para.

Virgjeresha

Situata pozitive: Ju keni aftësinë të vini në lojë emocionet tuaja më të vërteta. Lajme në punë nëse veproni tani.

Peshorja

Fillon mirë me një ditë me interes të madh. Tani ka një mënyrë të re përpara, më lineare, më pak gunga. Në dashuri eshtë një periudhë e veçantë. Do të zgjidhni një ndryshim ose zgjedhje në punë.

Akrepi

Situata në punë eshtë premtuese edhe nëse jo të gjithë kanë guximin të hedhin një hap të madh, një ndryshim të rëndësishëm. Eshtë një ditë që vendos disa kufij vetëm nga pikëpamja fizike, kushtojini vëmendje lidhjeve me Binjakët dhe Shigjetarin.

Shigjetari

Tani eshtë e mundur që ju ti jepni një ultimatum një personi, veçanërisht nëse diçka nuk eshtë në rregull në dashuri. Eshtë një periudhë në të cilën ju dëshironi të ndryshoni dhe mundeni, nëse puna juaj e lejon, në fakt të ndryshoni ekipin ose grupin.

Bricjapi

Jeta kthehet, sidomos për të rinjtë. Dashuri intriguese: e favorizuar nga ata që kërkojnë risi edhe nëse shpesh ju tërheqin tipet mjaft të komplikuar!

Ujori

Një moment shumë i favorshëm që gjithashtu ju lejon të jemi më bindës në punë dhe në çështje të një natyre praktike. Kujdes nga historitë paralele...

Peshqit

Mos i refuzoni ftesat tani, ju duhet të argëtoheni dhe të çlironi mendjen nga të gjitha mendimet. Në punë do të dëshironi të kishit më shumë hapësirë sepse ndiheni të nënvlerësuar ...

Nessun commento:

Posta un commento