mercoledì 14 settembre 2022

Horoskopi i se e mërkurë 14 Shtator 2022

Horoskopi i se 14/09/2022

Dashi

Sot një fjalë eshtë pak dhe dy janë shumë. Shtyni takime ose intervista të rëndësishme dhe, mbi të gjitha, përpiquni të merrni këshilla!

Demi

Shkurtime të pastra me të kaluarën. Një ditë e çuditshme për ndjenjat sepse nuk jeni të kënaqur.

Binjaket

Rikthehet një gjendje agjitacioni i madh. Për sferën profesionale duhet të sqaroni disa detyra ...

Gaforrja

Ju jeni brilant, por kjo nuk mjafton, disa njerëz ziliqarë përpiqen të bllokojnë evolucionin tuaj. Një ndryshim që prek shtëpinë, ata që mund dhe duan të kenë fëmijë do të kenë një kohë më të mirë.

Luani

Një nga ditët më të lodhshme, ai përpiqet të shkarkojë angazhime të rëndësishme, për të shmangur konfliktet edhe në dashuri. Disa pakënaqësi në punë mbeten të hapura.

Virgjeresha

Shtyni takimet për disa ditë. Dikush gati se duhet të fillojë nga e para në disa aspekte të jetës!

Peshorja

Ju mund të shpenzoni pare, dhe kjo nuk është një mënyrë e mirë për të administruar. Në dashuri jeni acaruar: më mirë të prisni situata të reja, jo gjithçka eshtë aq e lehtë sa duket. Por në fund do të fitoni.

Akrepi

Ju mund të keni një qetësi shpirtërore, marrëdhëniet e reja janë të rëndësishme. Ka pasur mungesa financiare por tani ju mund të planifikoni një kthim, jeni më të qetë.

Shigjetari

Jo të gjithë çifte kanë përjetuar një krizë të madhe, por ka nga ata që ndoshta i kanë dhënë më shumë hapësirë punës sesa dashurisë dhe kjo nuk eshtë mirë. Nëse keni nevojë për të, duhet të kërkoni ndihmë, mbështetje, këshilla.

Bricjapi

Vullneti i mirë kthehet dhe gjithashtu përkthehet në një aftësi shumë të lartë për të bërë plane për të ardhmen. Dita eshtë interesante dhe e dobishme për të mbyllur marrëveshjet por sonte ka një rënie fizike, mos u lodhni, dhimbje koke.

Ujori

Një kohë e mirë për ata që përjetojnë përvojat e para në dashuri, por që për shkak të një pasigurie, çdo vendim duhet të merret me shumë kujdes. Shumë ide të mira, largime të mira që ndodhin në këtë periudhë.

Peshqit

Këto javë do të jenë të rëndësishme për çiftet që duhet të bëjnë zgjedhje për të ardhmen. Ju nuk jeni në gjendje ti rezistoni një tundimi, nuk dini të përmbaheni apo jo. Mos i vini në dyshim marrëdhëniet e rëndësishme për asgjë.

Nessun commento:

Posta un commento