sabato 20 agosto 2022

Horoskopi i se e shtunë 20 Gusht 2022

Horoskopi i se 20/08/2022

Dashi

Një emocion i mirë kthehet. Periudha e rinovimit, veçanërisht nëse jeni femer...

Demi

Sot, ju mund të humbni durimin tuaj për një arsye vërtet të parëndësishme. Marrëdhëniet familjare i nënshtrohen tensioneve të vogla.

Binjaket

Perspektiva të reja në shtëpi, të ardhura parash ose dhurata të këndshme. Kush eshtë vetëm duhet të dalë përpara tani, takime të vlefshme!

Gaforrja

Divergjencat sot, në shtëpi duhet ndihma juaj. Dituria nuk duhet të nënvlerësohet, veçanërisht nëse zemra ka qenë vetëm për një kohë të gjatë.

Luani

Ka ditë kur gjërat nuk funksionojnë dhe, duke filluar nga mëngjesi, ju mund të ndiheni të lodhur, të trazuar, argumentues. Ambiciet dhe zgjidhjet e kënaqura në jetën e dashurisë, vetëm sonte ka një rënie fizike, mos merrni ndryshime të temperaturës.

Virgjeresha

Ka raste kur dëshironi të hedhni gjithçka lart. Eshtë e qartë se sot nuk mund të mbani me orarin tuaj. Lehtë për të menaxhuar ndjenjat.

Peshorja

Mos e shtyni deri nesër atë që mund të bëni sot. Propozime dhe thirrje të reja për tu vlerësuar me kujdes.

Akrepi

Mos e fashoni kokën para se të bini dhe mos bëni telashe të panevojshme sonte. Planifikoni një ngjarje me partnerin tuaj ose përpiquni të zgjeroni rrethin e të njohurve ...

Shigjetari

Eshtë e rëndësishme të pohoni mendimet tuaja. Në dashuri do të luteni dhe mbase sonte mund të jepni edhe një justifikim.

Bricjapi

Keni një situatë që do të sjellë fat me kalimin e kohës. Idetë e mira mund të lindin dhe favorizohen evolucionet, të cilat ishin të pamundura deri para ca kohësh.

Ujori

Ju përsëritni gjithçka që partneri thotë dhe kjo tregon vetëm një gjë, lodhje, nervozizëm, pak dëshirë për të humbur kohë me ata që nuk duan të ndryshojnë. Nëse keni qenë shumë intolerant kohët e fundit dhe keni të drejtë të kujdeseni, tani qetësohuni!

Peshqit

Fati ju arrin papritur dhe, nëse nuk mbylleni në shtëpi, mund të keni rezultate të shkëlqyera edhe në dashuri. Mbrëmje interesante.

Nessun commento:

Posta un commento