giovedì 18 agosto 2022

Horoskopi i se e enjte 18 Gusht 2022

Horoskopi i se 18/08/2022

Dashi

Ditë shumë aktive për sa i përket dashurisë. Për punë, ata që angazhohen do të kenë shumë shpejt.

Demi

Periudha që ju fton të përjetoni emocionet më intensivisht. Lëvizni nëse keni ndërmend të udhëtoni ose të flisni për biznes.

Binjaket

Ju dëshironi të largoheni për vende të reja, një qëllim eshtë në horizont, i arritshëm edhe në dashuri. Një njeri del përpara në një mënyrë të veçantë, ndoshta shumë të drejtpërdrejtë për shijen tuaj.

Gaforrja

Ju do të jeni paksa të nënshtruar sot dhe patjetër nuk keni pse të shkelni më shumë sesa mund të përtypni. Ju jeni të lodhur ose nervoz, asgjë serioze por nëse jeni në dashuri e ekzagjeroni me pretendimet sot rrezikoni të grindeni.

Luani

Qielli gjithnjë e më interesant, i vështirë për ti mbajtur Luanët brenda shtëpisë ose nën një kube xhami! Dashuritë dhe aventurat e mundshme, thjesht i dëshironi, jeni magjepsëse. Ne kemi situata diskrete, ju ftoj të flisni dhe të sqaroni se çfarë nuk eshtë në rregull.

Virgjeresha

Sot do të ketë situata të këndshme përreth jush. Sot mund të keni konfirmim se një person ju do. Edhe në punë mund të bëni një zgjedhje fituese, përpiquni të mos e shtyni atë që mund të bëni tani!

Peshorja

Kujdes nga shpenzimet e shumta, një vështrim ju përfshin, dashuri të reja edhe transgresive. Disa kalime programi në momentin e fundit, mund të shtyni një takim që ju intereson, bëni të domosdoshmen!

Akrepi

Sektori profesional, megjithëse i eshtë nënshtruar ngjarjeve të papritura, eshtë gjithmonë plot me xhirime të reja dhe ne duhet të përshtatemi më shumë sesa të luftojmë kundër mullinjve të erës.

Shigjetari

Ju mund të gjeni forcë të madhe dhe dëshirë për të qenë mes të tjerëve. Një ditë e veçantë për sferën sentimentale, por edhe plot kënaqësi.

Bricjapi

Në ditë të caktuara, e ndieni partnerin tuaj më larg ose më i tërbuar duke bërë gjëra. Koha e qetë, por ekziston një pyetje e hapur në lidhje me një shtëpi ose një lëvizje që dikush ka në mendje.

Ujori

Mendërisht duhet të shmangni çdo lloj mbingarkese. Për punë, eshtë koha për gjëra të reja dhe ndoshta për detyra të reja nëse e lejon biznesi juaj. Ditë e zënë për gjithçka.

Peshqit

Nga sot dhe nesër duhet të mendojmë pak më shumë për paratë, ndoshta për një ngjarje të ardhshme, për një largim. Dashuri e nënvlerësuar dhe jo faji juaj.

Nessun commento:

Posta un commento