martedì 19 luglio 2022

Horoskopi i se e martë 19 Korrik 2022

Horoskopi i se 19/07/2022

Dashi

Mirë mesimet dhe puna, por kushtojini vëmendje shpenzimeve. Rënie e lehtë e pasionit.

Demi

Dëshira në rritje për hapësira të reja për të përmbushur veten, dëshira për përvoja të pazakonta. Nuk do të ketë siklet për të bërë një zgjedhje, disa pavendosmëri mbeten të dashuruara ose nuk keni më besim tek dikush.

Binjaket

Padyshim një ditë interesante, për tu shfrytëzuar plotësisht. Në këtë periudhë, idetë e reja duhet të futen në tuba.

Gaforrja

Një qëndrim krenar është e kuptueshme, por kjo mund të bëjë që ju duket si një person i paarsyeshëm, ai tani është duke u përpjekur të jetë diplomatike në të gjitha marrëdhëniet. Ndoshta mendimet tuaja janë diku tjetër, ju jeni të tensionuar, por shtireni te papritur.

Luani

Retë e zeza janë tretur. Në dashuri jeni të favorizuar.

Virgjeresha

Duhet të jeni më të kujdesshëm në gjykime dhe fjalë, këto ditë eshtë e vështirë të pranosh një situatë të re pune dhe polemikat janë tretur. Mundohuni të rigjeni palestrën.

Peshorja

Telefonata që prisni do të mbërrijë gjatë ditës. Ju do të keni mundësinë për të gjetur mbështetje dhe mbrojtje, por gjithçka fillon në një mënyrë të vështirë dhe do të duhet të punoni shumë për të marrë.

Akrepi

Nëse punoni vetë, fitoni më shumë. Jini të qartë me veten tuaj, mos mendoni shumë në dashuri, flisni nga zemra. Kini kujdes për çështje të pazgjidhura prej kohësh që janë grumbulluar ...

Shigjetari

Mundohuni të shoqëroheni me njerëz pozitivë dhe energjikë, keni nevojë për konfirmim, qetësi. Një projekt i ri mund të marrë shtyrje, por kërkon pak kohë.

Bricjapi

Pasi të jetë forcuar dëshira juaj për të dashur, një lajm i mirë mund të arrijë brenda pak javësh nëse keni aplikuar në të kaluarën, veçanërisht në vendin e punës.

Ujori

Eshtë një periudhë e ngarkuar, veçanërisht për ata që kanë biznesin e tyre ose një kontratë që skadon. Pasdite nuk duhet të ekzagjeroni shumë përpjekjet, këmbët dhe shpina janë pika të dobëta. Shpenzimet e tepërta shtëpiake.

Peshqit

Sot ndiheni nën presion; investime dhe spekulime të këshillueshme. Kaloni kohë në aktivitet fizik eshtë e rëndësishme dhe ju e dini atë.

Nessun commento:

Posta un commento