giovedì 28 luglio 2022

Horoskopi i se e enjte 28 Korrik 2022

Horoskopi i se 28/07/2022

Dashi

Ditë nervoze sepse çdo herë duhet të provoni se çfarë vleni. Sot mund të ndiheni jashtë loje, i lodhur dhe i pamotivuar.

Demi

Ndalimi në këtë periudhë është i gabuar. Një person mund tju bezdisë dhe nuk jeni të kënaqur me mënyrën se si të tjerët sillen, ju jeni kritik ndaj të gjithëve.

Binjaket

Ndryshime në punë, mund të imagjinoni se në krahasim me atë që keni pasur në mendje deri atë muaj më parë tashmë ka pasur komplikime apo variacione. Në familje, nëse dikush varet shumë nga buzët tuaja ose nuk merret nga tani e tutje, ata do të duhet të merren më vete. Ju jeni të lodhur për të zgjidhur problemet e njerëzve të tjerë.

Gaforrja

Ndonëse së shpejti mund të vijnë lajme të mira në fushën e punës, duhet thënë se dashuria e mposht plogështinë ose ka njerëz jo tërësisht në anën tuaj, maturia. Kujdesuni për formën fizike, sepse, kohët e fundit, eshtë paksa e lënë pas dore!

Luani

Ekziston nevoja për të gjetur një rrugëdalje nga situatat e komplikuara që mund të kenë të bëjnë me familjen, dashurinë, por edhe punën: ju jeni më i zhytur në mendime ...

Virgjeresha

Sot ka vetëm një rënie të vogël të energjisë kështu që ju mund të filloni të keni pak qëndrim viktimash dhe që shërbejnë vetëm për të tërhequr vëmendjen e të tjerëve.

Peshorja

Biznesi zgjon, projekton mirë, bashkëpunëtorë ose partnerë të rinj, ndryshime të pashmangshme. Angazhimi juaj në dashuri do të shërbejë për të ruajtur një mirëkuptim që ju intereson.

Akrepi

Kontrolloni tensionet, veçanërisht në dashuri. Ju mund të fajësoni dikë që nuk po bën detyrat e shtëpisë. Jo për shpenzime të panevojshme.

Shigjetari

Sot ka disa dyshime, por mos u shqetësoni sepse atëherë një gjendje e mirë kthehet. Nëse duhet të diskutoni për një kontratë, mos prisni shumë.

Bricjapi

Pyesni, lëvizni, bisedoni me një shef, bashkëpunëtor, bëni pyetje. Kujdes, shmangni diskutimet.

Ujori

Nervozizëm, vështirësi në koordinimin e ditës. Kini kujdes të mos luani letra të gabuara. Kjo nuk eshtë koha për të vënë në dyshim një dashuri ose kënaq në një tërheqje ...

Peshqit

Eshtë e vështirë të ndihesh rehat, veçanërisht kur planifikon të bësh kaq shumë gjëra të ndryshme. Kushdo që ka një biznes që funksionon në këtë periudhë pyet veten nëse do të ishte e përshtatshme të ndryshonte, merrni kohën tuaj. Në dashuri nuk ka stimul, planifikoni pushimet së shpejti.

Nessun commento:

Posta un commento