domenica 17 luglio 2022

Horoskopi i se e diel 17 Korrik 2022

Horoskopi i se 17/07/2022

Dashi

Ndikimi në formën fizike eshtë pak delikat, mëngjesi nuk eshtë në formë perfekte. Durimi nuk eshtë kurrë shumë ...

Demi

Në dashuri, nuk duhet të tërhiqemi. Gjatë periudhës së fundit ka pasur shumë provokime.

Binjaket

Mos e nënvlerësoni një njohje të re; një dashuri këto ditë duhet të trajtohet më mirë; edhe nëse e doni shumë partnerin tuaj, ndërlikimet janë të shumta. Vonesat nëse keni porositur punë shtëpie, diskutime.

Gaforrja

Ju do të vini në pikëpyetje shumë gjëra në dashuri dhe në marrëdhëniet me të tjerët. Ështjet ligjore duhet të adresohen menjëherë ...

Luani

Dita e rikuperimit, dhe gjithashtu për ata që kanë pasur një kapje në ditët e fundit, tani eshtë më mirë. Në dashuri mund të kapërceni një krizë, një ndarje, mos u mbani.

Virgjeresha

Kontrolloni edhe shpenzimet tuaja. Në agjitacion dashurie sepse dikush nuk u përgjigjet kërkesave tuaja.

Peshorja

Ju do ti bëni vetes një dëm të keq duke mos i besuar një personi që dëshiron tju bëjë një propozim sot; kundërpërgjigje dhe emocione të mira, në familje ka një problem me një të afërm. Mund ti çoni të gjitha pak në gjoks, duhet të relaksoheni.

Akrepi

Ka diçka që nuk shkon: ju mund ti jepni hapësirë të gjitha gjërave që ju pëlqejn, por kini kujdes të mos lejoni që të tjerët tju prishin asgjë. Në dashuri, nëse flisni, nuk jeni kuptuar mirë ose mund të ndiheni më vetëm. Thjesht duhet të jesh shumë i durueshëm ...

Shigjetari

Do të jetë një ditë ulje ngritjesh. Mos harroni se dobësitë tuaja fizike janë fyti dhe tubat tuaja bronkiale. Marrëdhëniet më të suksesshme me Akrepin dhe Dashin.

Bricjapi

Në dashuri, pak dyshime e mbajnë qetësinë. Për arsye të ndryshme mund të përjetoni disa vonesa, disa tensione të tepërta.

Ujori

Sot, eshtë dashuria që do të mungojë në fjalën e zakonshme. Ju mund të jeni shumë të ekspozuar financiarisht ose të keni më shumë shpenzime sesa pritej.

Peshqit

Tani për tani mbase duhet ti kushtoni më shumë kohë vetes! Ka disa lajme për zemrat e vetmuara që, megjithatë, po përjetojnë një fazë mjaft problematike të pasigurisë.

Nessun commento:

Posta un commento