sabato 25 giugno 2022

Horoskopi i se e shtunë 25 Qershor 2022

Horoskopi i se 25/06/2022

Dashi

Në mëngjes ka një gjendje të pakëndshme, të një lodhjeje të konsiderueshme. Pasdite jeni i tensionuar. Ata që janë vetëm të dashuruar nuk kërkojnë risi për momentin.

Demi

Marrëdhëniet romantike mund të jenë të gjalla. Inovacionet favorizohen, një ftesë e papritur pasdite, edhe trupi po rikuperohet.

Binjaket

Gjërat përmirësohen dhe ata që kanë shtyrë një zgjedhje dashurie tani janë më të bindur. Një interes ka të bëjë me vendet e reja, thirrjet nga jashtë ose ekziston nevoja ose dëshira për të kontaktuar me njerëz të largët.

Gaforrja

Këtu eshtë një ditë e fuqishme, forcë dhe guxim! Në dashuri mund të arrini rezultate të shkëlqyera, edhe duke harruar dikë që ju ka tradhtuar në të kaluarën. Ju mund të forconi situata që ju interesojnë por edhe miqësi të ngushtë që nuk kanë vlerë.

Luani

Përgatituni të sfidoheni sot, por edhe ju mund të ngrini zërin ose të rebeloheni. Vazhdimisht ju thonë mos e bëni këtë ose mos e bëni atë ... Nëse dëshironi, mendoni më shumë.

Virgjeresha

Sot vullneti për të jetuar dyfishohet dhe ne përpiqemi të kompensojmë kohën e humbur. Një mbrëmje e pasuruar nga një ndjenjë e mirë intelektuale.

Peshorja

Zhbllokon një pyetje që ka të bëjë me letrat, kthetrat. Mundohuni ta kapërceni këtë fazë kritike, dita jep gjithashtu përgjigje të mira!

Akrepi

Eshtë e rëndësishme të reagoni ndaj çdo apatie. Bëni kujdes me një Binjak.

Shigjetari

Nuk eshtë e lehtë këto ditë të mbash qetësinë, faji nuk eshtë i yti, por mjedisi rreth nesh. Tensionet kapërcehen sonte kur mbërrin një lajm i mirë.

Bricjapi

Mirëdita, energji e plotë. Çifte më të forta mund të mendojnë edhe për një fëmijë, një shtëpi të re ...

Ujori

Në dashuri aq shumë ankth, ju prisni që dikush të bëjë një hap përpara ose të pranoj për ndonjë qëndrim të gabuar. Mundësitë e reja mund të sjellin ide të reja.

Peshqit

Kjo ditë nuk eshtë e tonifikuar, faji nuk eshtë i juaji, por disa marrëdhënie që duhet të ndryshohen. Përtacia, ju po shtyn vendimet e rëndësishme. Ka nga ata që janë fizikisht ose mendërisht të largët nga partneri i tyre.

Nessun commento:

Posta un commento