mercoledì 29 giugno 2022

Horoskopi i se e mërkurë 29 Qershor 2022

Horoskopi i se 29/06/2022

Dashi

Dita e përgjigjeve. Dashuri pozitive, ju mund të falni një ofendim.

Demi

Më mirë toni fizik dhe deri në këtë mbrëmje mbërrijnë disa lajme të mira. Në dashuri ka pak konfuzion por nuk eshtë faji juaj, ata nuk ju tregojnë mirë as në familje.

Binjaket

Të preferuarit e udhëtimeve dhe ata që duan të bien në dashuri. Nëse jeni duke pritur për lajme biznesi ose personale mos hezitoni të besoni në të ardhmen, lajme te papritura.

Gaforrja

Eshtë një ditë e vlefshme në përgjithësi, ata që kanë biznesin e tyre mund të kenë një sukses të vogël. Lajme në sy për një zgjidhje në lidhje me paratë, unë rekomandoj një ndërmjetësim nëse ka pasur mosmarrëveshje për një kohë të gjatë.

Luani

Përfundoni shumë gjëra. Ne duhet të fillojmë nga e para me projekte të reja ... Konfuzion në dashuri.

Virgjeresha

Disa situata pune ose familjare po marrin shumë kohën tuaj. Disa llogari nuk shtohen: ky eshtë shqetësimi i momentit.

Peshorja

Nuk eshtë një ditë relaksuese dhe e këndshme. Ju kujtojmë se në sektorin e financave për fat të keq nuk ka qartësi, mbase duhet të përballoni disa shpenzime për shtëpinë apo edhe për një çift.

Akrepi

Preferohen marrëdhëniet e punës. Ftesa të papritura dhe mundësi të reja për ata që kanë disa kohë vetëm.

Shigjetari

Nëse keni mbyllur një histori në muajt e fundit, tani do të jetë e vështirë të rikuperohet. Puna përfshin sfida, ndryshime të rolit ose detyrës, ju jeni krenarë dhe dëshironi të provoni vlerën tuaj.

Bricjapi

Ju duhet të uleni dhe të rishikoni me qetësi gjithçka pa e lënë veten të tradhtohet nga emocionet e menjëhershme. Kjo ditë ju lejon të mbroheni me shpatë. Eksperimentet e punës mund të bëhen konfirmime ...

Ujori

Një pasion mund të lindë për një njeri që e shihni vetëm kalimthi, për shembull në vendin e punës ose për njohjet tuaja të rastit. Ju kuptoni por të dëgjoni të tjerët që kane harruar nevojat tuaja. Krijoni një egoizëm të shëndetshëm!

Peshqit

Për ata që e kërkojnë atë me sinqeritet, dashuria mund të kthehet. Jeta më e qetë private.

Nessun commento:

Posta un commento