mercoledì 15 giugno 2022

Horoskopi i se e mërkurë 15 Qershor 2022

Horoskopi i se 15/06/2022

Dashi

Kontraste të vogla në dashuri, për ata që e duan njëri-tjetrin nuk ka dyshim për ndjenjat, por distanca peshon, një shkëputje që mund të jetë fizike ose psikologjike dhe partneri mund të ndikohet.

Demi

Jeta familjare i nënshtrohet ngritjeve. Ju mendoni përsëri në një histori nga e kaluara dhe e kuptoni se disi një plagë e caktuar ka mbetur e hapur.

Binjaket

Sot nuk eshtë e lehtë të qëndrosh i qetë. Ka shumë probleme ose mendime në lidhje me punën dhe dashuria paguan çmimin. Besimet me një Virgjëreshë.

Gaforrja

Mos e nënvlerësoni një kërkesë për dashuri, për ata që tashmë kanë një histori. Ata që bëjnë premtime të mëdha vazhdimisht shtyjnë një ofertë.

Luani

Vëmendje në çështjet e përditshme të çdo dite. Tërheqjet fizike. Punoj në kaos, ki kujdes.

Virgjeresha

Përpiquni të mos lodheni shumë dhe merrni kohën tuaj për të shmangur stresin, sonte ka një gjendje të lehtë për tu përballur. Një person i moshuar do tju japë një mendim në ëndërr.

Peshorja

Kini kujdes të mos e nënvlerësoni rëndësinë e miqësive të vjetra dhe të reja. Shanset janë që ju duhet të telefononi dikë për të porositur, ankthet për të qetësuar.

Akrepi

Kujdesuni më shumë për shtëpinë. Nëse diskutimet dhe tensionet janë zvarritur në familje për disa kohë, duhet të keni kujdes sepse tani nuk duroni askënd, duhet të filloni nga e para.

Shigjetari

Të ardhura të vogla për punëtorët e vetëpunësuar, mundësitë. Në dashuri jeni të favorizuar: dilni përpara nëse ju pëlqen një njeri dhe jini më aktiv.

Bricjapi

Nëse jeni duke përjetuar pakënaqësi nga një dashuri apo edhe një ndarje, tani gjërat po kthehen në favorin tuaj. Dikush hodhi një peshë dhe tani po ndihet shumë më mirë.

Ujori

Nëse e shihni që një njeri eshtë kundër jush ose nuk eshtë në gjendje të kuptojë emocionet tuaja, mendoni mirë për ato që thoni sepse mund të tejkaloni të gjitha kufijtë. Nëse dikush që ju intereson nuk e mban një premtim, ju gjithashtu mund ta likuidoni atë ...

Peshqit

Nuk eshtë e lehtë të gjesh qetësi sepse këto ditë je shumë i lodhur, shumë gjëra për të bërë. Dita me rezultate të pasigurta.

Nessun commento:

Posta un commento