mercoledì 1 giugno 2022

Horoskopi i se e mërkurë 1 Qershor 2022

Horoskopi i se 01/06/2022

Dashi

Së pari, përpiquni ti largoni njerëzit që nuk ju pëlqejnë, bëni një pushim të shkurtër çdo herë e më pas dhe hiqni degët e vdekura. Mund të jetë e rëndësishme të verifikoni një dashuri.

Demi

Sot në mëngjes ka disa shqetësime të vogla për tu përballur, një ngërç do të kapërcehet. Besoni intuitës tuaj në punë. Zgjedhjet e bëra kohët e fundit mund të vihen në pikëpyetje, disa dyshime.

Binjaket

Lodhja e këtyre ditëve do të shpërblehet nga suksesi brenda javëve të ardhshme. Veproni me mendje të shëndoshë dhe mbi të gjitha këto ditë mos e mbingarkoni trupin tuaj, pikën e dobët të kyçeve.

Gaforrja

Ju jeni të bindur për veprimet tuaja, kjo eshtë në rregull. Një jetë dashurie e bazuar në bashkëpunim dhe aventurë ju pret.

Luani

Sot eshtë e lehtë të ndihesh paksa e çuditshme, viktima të humorit të keq. Dashuria ka nevojë për më shumë kënaqësi!

Virgjeresha

Për sa i përket punës, jeni gati të përballeni me gjëra të reja, por herë pas here intoleranca juaj bëhet gjithnjë e më e vështirë për tu fshehur. Në dashuri, sot, ne duhet të jemi më të qartë, sepse nëse një histori nuk funksionon, ju do të jeni ai që do të vendosni bastet, siç thonë ata.

Peshorja

Largoni melankolinë, marrëdhëniet më të ndërlikuara mund të jenë me anëtarët e familjes ose të afërmit; sot rrezikon te dergosh shume njerez ne ate vend, problemi eshte se per arsye te ndryshme je bere intolerant.

Akrepi

Ju duhet të shkurtoni shpenzimet e panevojshme. Moment i paqartë për ata që jetojnë dy histori dhe nuk dinë cilën të zgjedhin. Duke mos pasur dhuratën e te gjithdhe, ka nga ata që janë te pavendosur.

Shigjetari

Çdo ide mund të bëhet e rëndësishme, një projekt i lënë pas dore për shumë kohë bëhet përsëri i menaxhueshëm. Ka përparësi: dikush do të thirret për të filluar një program të ri.

Bricjapi

Veçanërisht këtë pasdite, vetëm një fjalë e keqe dhe zhurma shpërthen. Ka nga ata që mund të marrin një avans, një konfirmim të mirë, edhe në këto ditë shumë të lodhshme.

Ujori

Mëngjesi është nënshtruar ndërsa pasdite forcohet forcë e mirë trupit. Nëse jeni i dashuruar, por nga frika nuk thoni se çfarë ndieni se eshtë gjendja që ata jetojnë, veçanërisht ato më të reja.

Peshqit

Dita mes ngritjeve dhe ngritjeve por gjithsesi vazhdon, kontrolloni reagimet impulsive, veçanërisht në vendin e punës. Disa shqetësime të vogla do të tejkalohen gjatë ditëve të ardhshme.

Nessun commento:

Posta un commento