martedì 7 giugno 2022

Horoskopi i se e martë 7 Qershor 2022

Horoskopi i se 07/06/2022

Dashi

Një ditë e çuditshme, situata e ngadalësuar, por kjo nuk do të thotë që gjërat janë keq krejt e kundërta! Thjesht duhet të merrni pak kohë për të vendosur se çfarë të bëni.

Demi

Shmangni tonet e diskutueshme, humori i keq po kalon dhe dita është pozitive. Mos mbyllni veten, mbani kontakte edhe nga një distancë.

Binjaket

Ndiheni i qetë dhe më i mirë. Mbetet një kohë e rëndësishme për të sqaruar shumë gjëra në jetën tuaj.

Gaforrja

Shpenzime më të larta, për pushime, për një udhëtim pune apo për të shoqëruar dikë. Mbrëmje e sqarimeve të rëndësishme. Në dashuri, jo gjithçka eshtë e qartë.

Luani

Ju jeni paksa të zhytur në mendime për të ardhmen tuaj. Rënie fizike në mbrëmje.

Virgjeresha

Nuk eshtë një ditë e qetë sepse nuk jeni paqësor. Në dashuri ka nga ata që nuk janë të qartë me ju, kështu që sot do të dëshironi të keni shpjegime!

Peshorja

Shtyni situatat që kanë një rëndësi të caktuar: energjitë nuk janë të shumta. Nëse ka pasur një ndarje në të kaluarën, përgatituni të përballeni me diskutime me ish.

Akrepi

Dikush ka ndryshuar punë kohët e fundit ose në të ardhmen do të donte të ndryshojë shtëpinë e tyre, jetën. Duhen disa çaste më shumë braktisje dhe qetësi.

Shigjetari

Nuk eshtë një periudhë e keqe, vetëm se trupi juaj i eshtë nënshtruar një stresi të tepruar. Puna të lodh, dashuria të qetëson!

Bricjapi

Tani për tani ju duhet të argëtoheni dhe të pastroni mendjen nga të gjitha mendimet. Kini kujdes që të mos magjepseni nga ata që nuk janë të lirë; mos e merrni për dashuri si të mirë, ka nga ata në çift që duhet të japin garanci shtesë!

Ujori

Një ditë e bukur, mundësi pozitive edhe për të kërkuar punë të reja. Për beqarët ekziston mundësia të bëjnë një aventurë.

Peshqit

Dita e konfliktit, ju duhet të kapërceni ndjenjën e vetmisë dhe frikës,edhe në shtëpi. Realiteti eshtë që ju me të vërtetë keni nevojë të keni një pushim të mirë. Dhe, nëse jeni në punë, të paktën në këto ditë përpiquni të mos lodheni shumë ...

Nessun commento:

Posta un commento