lunedì 27 giugno 2022

Horoskopi i se e hënë 27 Qershor 2022

Horoskopi i se 27/06/2022

Dashi

Ditë e rëndësishme, një periudhë interesante për të filluar ndërtimin e diçkaje të vlefshme. Për çifte të qëndrueshme, fëmijë që vijnë ose projekte të reja në proces. Aktivitete të reja fituese të çmimeve, veçanërisht nëse jeni duke kërkuar konsensus ...

Demi

Informacion i dobishëm, propozime interesante. Më pak mosbesim në dashuri me një buzëqeshje të bukur, fitore të vogla ose të mëdha.

Binjaket

Ju jeni duke kaluar një fazë të rinovimit të madh që do tju kushtojë një shkëputje ose ndryshim shumë i rëndësishëm. Do të jetë e nevojshme të qëndroni në kontakt me njerëzit që ju pëlqen, për të gjallëruar pasditen dhe për të shmangur çdo diskutim. Në dashuri, shfaqen disa pasiguri.

Gaforrja

Momenti vendimtar për të bërë zgjedhje që ndryshojnë jetën tuaj, një ngjarje, një projekt për të shtyrë, një dashuri për të verifikuar. Lajme: ditë e mirë për ata që mund dhe duan të fillojnë në projekte.

Luani

Momente hutimi në historitë që kanë lindur në një mënyrë të pasigurt. Polemika për të shmangur.

Virgjeresha

Nëse eshtë e mundur, përpiquni të shmangni përplasjet dhe mbani mend se dashuria ju intereson më shumë sesa puna gjatë kësaj periudhe. Mundohuni të rimarrni qetësinë në familje.

Peshorja

Kontaktet e favorizuara të biznesit. Ju ftoj të përfshini personin që ju pëlqen në një projekt të veçantë, ose të jeni të zënë duke takuar njerëz nëse zemra eshtë vetëm. Marrëdhënie më intriguese.

Akrepi

Fshini të gjitha ato seri problemesh që kanë lindur gjatë periudhës së fundit. Ndonjëherë ju duket se askush nuk ju kupton.

Shigjetari

Lajme vijnë nga jashtë, thirrje telefonike, email të rëndësishëm. Ju jeni në një fazë shumë aktive në lidhje me punën, marrëdhëniet me të tjerët. Nëse punoni në thirrje, do të jetë e mundur të merrni kënaqësi nga komisioni.

Bricjapi

Unë i këshilloj të gjithë të lindurit të pyesin veten, por në një mënyrë pozitive, sepse njerëzit që janë të suksesshëm janë ata që dinë kufijtë e tyre. Ftesa eshtë që të jeni pak më pak të athët në dashuri.

Ujori

Ndiqni intuitën tuaj në punë dhe nëse keni biznesin tuaj përgatituni për një revansh të madh. Dashuri pozitive. Në këto ditë një dashuri mund të bëhet protagoniste, risi.

Peshqit

Koha veçanërisht e përshtatshme për të formuar shoqata të reja ose për të kërkuar bashkëpunime të reja. Periudha ndihmon të gjithë ata që duan të përjetojnë pasione dhe emocione të veçanta.

Nessun commento:

Posta un commento