lunedì 13 giugno 2022

Horoskopi i se e hënë 13 Qershor 2022

Horoskopi i se 13/06/2022

Dashi

Nëse ju duhet të përballeni me një situatë të vështirë, kjo eshtë dita më e mirë. Eshtë zhbllokuar ose eshtë gati të zhbllokojë një çështje kontraktuale ose ligjore, një lajm i mirë.

Demi

Sot eshtë më mirë të peshosh çdo fjalë, nervozizmi do të dominojë gjithçka. Do të nevojitej një moment qetesiet. Konsultohuni me ekspertë për një problem juridik.

Binjaket

Pak e lodhshme këtë periudhë, do të jetë se jeni duke menduar për shumë gjëra në të njëjtën kohë. Një mundësi për të pohuar veten po vjen, nëse keni një profesionalizëm të mirë tani do të rivlerësohet. Një vonese e pa pritur.

Gaforrja

Ju u zgjuat mjaft të gëzuar, do të jeni mjaft dinamik. Një situatë e rimëkëmbjes së qartë përfshin gjithashtu dashuri.

Luani

E kuptoj që nuk jeni të kënaqur me punën, se mbase doni të keni më shumë por tani për tani nuk ka kushte për të dalë, çdo fjalë juaj duhet të peshohet sidomos sot. Kushtojini vëmendje kërkesave ose ofertave që vijnë tani. Pasioni në rikuperim.

Virgjeresha

Ju nuk duhet të ekzagjeroni keqkuptimet e vogla, të përpiqeni të paraqiteni gjithmonë në dashuri edhe nëse duket se gjithçka po ju shqetëson. Eshtë një ditë kur mund të gjesh veten kundër dikujt.

Peshorja

Edhe pse sot nuk jeni në formë perfekte do të jetë e mundur të hakmerreni. A nuk doni të punoni për të shmangur gabimet? Për ndjenjat, nëse nuk ndodh asgjë, do të thotë që ekziston një bllok emocional që duhet të përpiqeni të kapërceni.

Akrepi

Vëmendje në dashuri edhe sepse propozimet që fillojnë në këtë periudhë mund të jenë interesante. Unë i ftoj ata që duhet të mesojne, të fillojnë një projekt, të mos ndalen tani.

Shigjetari

Çdo gjë që ndodh mund të jetë e vlefshme dhe të shkaktojë mirëqenie të madhe, edhe nëse jo e menjëhershme. Mos u jepni hapësirë mendimeve negative, do të ishte mënyra e vetme për të zhvlerësuar veprimin e dobishëm të ditës.

Bricjapi

Kënaqësia vjen, shumë mendime nëse jeni të angazhuar në një punë të re ose ndoshta keni projekte të rëndësishme në horizont. Dite kur duhet të keni kujdes me fjalët.

Ujori

Një ndryshim që prek kompaninë tuaj, ndoshta një zyrë apo edhe një detyrë, por ju nuk jeni të kënaqur me të. Ka mendime që shpenzimet të bëhen. Në dashuri ne shërohemi dhe vëmë shumë gjëra përsëri në lojë.

Peshqit

Merrni një iniciativë të re që eshtë e rëndësishme për të ardhmen. Mirë shëndeti!

Nessun commento:

Posta un commento