giovedì 23 giugno 2022

Horoskopi i se e enjte 23 Qershor 2022

Horoskopi i se 23/06/2022

Dashi

Ka pasur tensione në dashuri, ka ndodhur edhe me ata që kanë pasur një marrëdhënie afatgjatë për të provuar një ndjenjë paralele. Kjo ditë nuk shkëlqen, por nuk është e vështirë të përballesh, thjesht duhet të pastrosh të kaluarën ...

Demi

Ju mund të ndiheni më mirë në këtë ditë që sjell stres të fortë ose pakënaqësi. Në dashuri, mungesa e qartësisë mund të shkaktojë fraktura të pariparueshme.

Binjaket

Problemet që dikush e kishte bërë të rëndë atmosferën janë në proces për tu zgjidhur, megjithatë sonte një rënie fizike ose një moment i lodhjes shtesë eshtë i mundur. Sonte përpiquni të eleminoni konfliktet në marrëdhënie. Duhet të rizbulosh ëmbëlsinë dhe poezinë e ditëve të para në një lidhje dashurie.

Gaforrja

Thirrjet për dashuri mund të jenë më të mira, shumë prej tyre tashmë po ndryshojnë jetën e tyre ose duan të kërkojnë zgjidhje të reja për strehim dhe punë, vazhdoni kështu! Progres në fushën praktike, zgjidhjet në jetën shtëpiake; kushtojini vëmendje vetëm çështjeve juridike ose ekonomike.

Luani

Lodhje e madhe, nuk keni fjetur shumë mirë mbrëmë. Në dashuri, përpiquni të jeni më pozitivë, më në fund mund të jeni duke bërë punën që e doni absolutisht.

Virgjeresha

Provat ishin kaq të shumta për tu përballur dhe ju humbët durimin. Kur jetoni një gjë të bukur keni frikë ta humbni atë ...

Peshorja

Më mirë në mëngjes sesa në pasdite. Në dashuri nga ajo që vjen çfarë!

Akrepi

Disa kontrast janë të mundshme në dashuri, nuk jeni të qartë ose nuk doni të bëni shumë. Çështjet ligjore që do të zgjidhen.

Shigjetari

Sot mund të keni takime të veçanta ose nëse një njeri në të kaluarën ju eshtë përgjigjur jo disa prej kërkesave tuaja për vëmendje, mund të ketë një rikthim të papritur. Ju dëshironi të dashuroheni dhe të zgjidhni problemet e punës!

Bricjapi

Në punë mos u ndalni nëse rezultatet e para nuk janë saktësisht siç do ti kishit dashur, prisni disa kritika të ashpra. Ju mund të keni një person që nuk ju kupton nga ana juaj, ose jeni duke kërkuar për te reja.

Ujori

Edhe ata që kishin hequr dorë nga përjetimi i emocioneve në këtë periudhë mund të rindërtojnë një mirëkuptim ose ta lënë veten të shkojnë në një pasion të madh, risi! Ndryshimi i mundshëm i pozicionit ose ekipit në vendin e punës.

Peshqit

Eshtë e lehtë këto ditë të hapësh shpesh portofolin tënd, jo për fajin tënd por "falënderimet" për familjen, fëmijët ose fatin. Nuk ia vlen të mendoni për ish-in tuaj, jeta vazhdon dhe do të shihni se do të jetë më mirë.

Nessun commento:

Posta un commento